Counter Strike

Source 2 w zamkniętej becie dla programistów w CSGO! Aktualizacja już za kilka dni?

 

Kolejny dzień i kolejna porcja informacji odnośnie zbliżającej się aktualizacji silnika CSGO – Source 2. Dzisiejszej nocy pojawiła się aktualizacja CSGO (Aktualizacja CSGO 14.05.2020 – Nowa wersja beta gry!), która oprócz zamkniętej bety ze zmianą renderingu wprowadziła również zamkniętą betę, ale dostępną tylko dla programistów Valve ważącą aż 20.97Gb. Oznacza to prawdopodobnie, że silnik Source 2 jest już w grze i jest testowany przez zamkniętą grupę osób, być może proplayerzy mają już dostęp do tej wersji.

Source 2 CSGO
Source 2 CSGO
Source 2 CSGO

Zobacz też: Gdzie legalnie obstawiać mecze CS:GO?

Source 2 w CSGO

Co zmieni Source 2 w CSGO? Prawdopodobnie zmieni się lekko fizyka w grze, konieczne będzie nauczenie się rzucania granatów od nowa. Grafika zostanie lekko zmieniona, prawdopodobnie będzie jaśniejsza. Możemy spodziewać się także serwerów 128 tick na publicznych matchmakingach, polepszenia celności strzelania i reworku map (może nowe mirage, cobblestone?).

Wiemy na pewno, że Source 2 jest blisko jak nigdy! Aktualizacja zmieni bardzo dużo i będzie ważyła ponad 20GB! Także z plusów możemy zauważyć, że stare cheaty będą już niekompatybilne, więc nie będą od razu tak powszechne, przez co może być mniej cheaterów.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top