Counter Strike

Aktualizacja CSGO 14.05.2020 – Nowa wersja beta gry!

 

Dzisiejsza aktualizacja CSGO 14.03.2020 ważąca około 150mb dodała nową wersję beta dla streamowania tekstur, które potencjalnie ma zwiększyć FPS w CSGO. Prawdopodobnie są to kolejne przymiarki pod wprowadzenie Source 2, jest również plotka, że w becie dla programistów pojawiła się aktualizacja gry ważąca 20gb.

Zobacz też: Jak zdobyć wyższą rangę w CS:GO?

Nowa wersja beta („texture_streaming_beta”) jest teraz dostępna w wyborze wersji beta CSGO (we właściwościach gry na Steam). Ta kompilacja jest kompatybilna z publicznymi serwerami matchmakingów. Poniżej znajduje się pełna notka zmian.

Aby uzyskać informację, jak włączyć wersję beta gry odwiedź: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=9847-WHXC-7326

Aktualizacja CSGO 14.05.2020

[MISC]
Kompozytor tekstur

  • Zoptymalizowane generowanie tekstur przez nadanie tekstur kompozytowych przeznaczonych dla modeli, które już mają wyższy priorytet w kolejce generowania.
  • Dodano końcową pamięć podręczną wejść kompozytowych, zaprojektowaną w celu optymalizacji generowania kompozytu dla sekwencji podobnych zadań.
  • Dozwolone jest więcej asynchronicznych żądań tekstur na cykl, co pozwala na szybsze generowanie kompozytów w niektórych systemach.

Strumieniowanie tekstur

  • Dodano eksperymentalne ustawienie grafiki; „Strumieniowanie tekstur” w opcjach wideo. Strumieniowe przesyłanie tekstur pozwala grze odłożyć ładowanie tekstur o wysokiej rozdzielczości, dopóki nie będą one potrzebne do renderowania, potencjalnie oszczędzając znaczną ilość pamięci wideo. W systemach z wolniejszym dostępem do dysku, tekstury strumieniowania mogą być chwilowo widoczne.
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top