Counter Strike

Source 2 i serwery 128-tick mogą pojawić się już 18 maja w CS:GO!

 

Od dawna społeczność CS:GO oczekuje aktualizacji, która wprowadzi Source 2, czyli nowy silnik Valve oraz serwer 128 tickrate. Według informacji do których dotarli użytkownicy reddito na weibo pojawiła się notka o Source 2.

Source 2 w CSGO

Weibo to chińska strona do mikroblogowania, jest jedną z największych platform mediów społecznościowych w Chinach. Oficjalny profil platformy B5 (coś jak faceit w chinach) opublikował informację o nowej rejestracji w maju, ale po 18 maja, gdyż prawdopodobnie pojawi się wtedy Source 2.

Zobacz też: Gdzie legalnie obstawiać mecze CS:GO?

Nowa funkcja rejestracji zakończy się również do maja, jednak ze względu na to, że Source 2 prawdopodobnie pojawi się 18 maja, więc wszystko jest zgodne z tempem wydania aktualizacji Source2, serwer platformy bitewnej również będzie musiał się dostosować – B5 na Weibo

B5 Weibo
Oryginalny wpis B5 na Weibo

Aktualizacje CSGO

Pliki związane z nowym silnikiem Source 2 w grze pojawiają się już od dawna i nie tylko w CS:GO. W jednej z aktualizacji w Docie (która posiada już silnik Source 2)w lutym pojawił się wpis:

Source 2 CSGO

Source 2 jest coraz bliżej i tej aktualizacji możemy spodziewać się już lada chwila! Nie wiadomo do końca, czy zmieni się mechanika gry i tekstury. Prawdopodobnie przez dłuższy czas Source 2 będzie dostępne tylko w becie.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top