Biznes Counter Strike

Gdzie legalnie obstawiać mecze CS:GO?

 

Obstawianie meczów CS:GO rozpoczęło się już kilka lat temu. Wtedy to popularne było używanie skinów, aby postawić zakład na swoją wytypowaną drużynę. Czasy się zmieniły, a Valve postanowiło ukrócić nielegalną bukmacherkę. Zamknęli większość stron, które umożliwiały obstawianie meczów przy użyciu wirtualnych skórek.

STS to legalny Polski bukmacher, który mocno promuję ofertę meczów esportowych m.in w CS:GO, League Of Legends, Dota 2 i wiele wiele więcej gier. Dzięki rejestracji z naszego linku otrzymasz darmowy FREEBET 29PLN (czyli zakład bez konieczności wpłaty depozytu) oraz bonus od pierwszej wpłaty do 1200zł! Wystarczy, że zarejestrujesz się na sts klikając w ten link lub w poniższy banner:

Oferta CS:GO

STS oferuje szeroką ofertę meczów Counter-Strike: Global Offensive, zarówno tą standardową jak i meczów na żywo. Można obstawiać pojedyncze mecze, handicapy, rundy pistoletowe i zwycięzców całych turniejów.

Ile można zarobić na obstawianiu meczów?

Pamiętaj, że na stronach bukmacherskich można zarobić i stracić. Mecze można analizować, aby przewidzieć, która drużyna może zwycięsko wyjść ze spotkania. Counter Strike jest bardzo nieprzewidywalny, w każdym meczu wszystko może się zdarzyć. Jeśli założysz konto przy użyciu naszego linku otrzymasz darmowy zakład na kwotę 29 złotych, przez co masz gwarancję, że nic nie stracisz. Warto również dodać, że obstawianie jest legalne w Polsce od 18 lat. Komputer można wykorzystać do sprawdzenia najnowszych stron o csie, jedną z takich jest CSGOBettings.

Jak założyć konto na STS?

Aby zarejestrować konto wystarczy, że klikniesz w ten link, a nastepnie uzupełnisz swój adres e-mail, hasło i numer telefonu. Upewnij się, że w polu „Kod promocyjny” wpisany jest kod: ESPORTWAY. Pamiętaj również o zaakceptowaniu oświadczenia i zgody na otrzymywanie informacji handlowych.

Po kliknięciu przycisku dalej należy podać swoje dane osobowe takie jak twoje imię, nazwisko, numer PESEL i kod SMS, który przyszedł na podany numer telefonu. Po poprawnej rejestracji pamiętaj o weryfikacji konta swoim dowodem osobistym, aby móc w pełni korzystać ze swojego konta.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Strona przeznaczona jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. STS posiada zezwolenie Ministra Finansów o numerze SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top