Hearthstone

Zoska107 z awansem do HS Masters Tour Arlington!

 

Pozostały już tylko dwa tygodnie kwalifikacji do HS Masters Tour Arlington. Awans zapewniło sobie już 4 Polaków!

Wielu zawodników nadal walczy o awans do turnieju w Teksasie. Już 10 reprezentantów naszego kraju znalazło się przynajmniej raz w najlepszej 8 turnieju, a w ostatni weekend jednemu z nich udało się wygrać cały turniej. Był to Zoska107, który w turnieju 87 jak burza dostał się do najlepszej ósemki. Tam zmierzył się z innym Polakiem, Jaśkiem 862. Jeśli chodzi o lineup, to w lepszej sytuacji był ten drugi, który rozgrywał turniej N`zoth Control Warriorem, Quest Shamanem i Highlander Secret Hunterem. Zoska grający Highlander Secret Hunterem, Quest Shamanem i Aggro Roguem miał ciężki orzech do zgryzienia. Obydwaj zawodnicy grali dobrze i nie chcieli dać za wygraną. Jednak z całego starcia zwycięsko wyszedł Zoska, a mecz zakończył się wynikiem 2:1.

Lineup Jaśka:

Lineup Zoski:

 

W półfinale na naszego reprezentanta czekało jeszcze większe wyzwanie: zmierzył się z francuskim zawodnikiem Dizdemonem, a talie jakimi grał, to Aggro Overload Shaman, N`zoth Control Warrior i Aggro Rogue. Tym razem Zoska nie zostawił swojemu przeciwnikowi nawet cienia szans i pewnie wygrał 2:0.

Lineup Dizdemona:

blank

 

W finale czekał już na niego zawodnik o nicku SaucisseSwan, który w tych kwalifikacjach grał Quest Shamanem, Quest Druidem i OTK Shirvallah Paladinem z nową legendą, Sathrovarrem. Jak na finał przystało mecz był bardzo zacięty i ciekawy. Raz jeden, raz drugi zawodnik zdobywał przewagę. Ostatecznie lepszym okazał się nasz reprezentant, który wygrał całe spotkanie 2:1 i tym samym wywalczył sobie awans do styczniowego turnieju w Teksasie.

Lineup SaucisseSwana:

blank

 

Drabinka:

blank

 

Inni Polacy

Obecnie aż 10 Polaków ma na swoim koncie przynajmniej jedno top 8. Są to: Klaper, J4kubb, Intro, Rico21, Mikro, Amyks, Mikolop, Jasiek862, Ph11Collins i Fearsyndrome. Oznacza to, że jeśli powtórzą ten wyczyn jeszcze 4 razy, to również zapewnią sobie awans do HS Masters Tour Arlington. Ostatnie turnieje odbędą się w niedzielę 24 listopada. Nie zostało dużo czasu, ale naszych zawodników stać na wiele i wierzę, że któremuś z nich uda się wygrać jeden z turniejów kwalifikacyjnych. Ale czy tak będzie? Czas pokaże!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top