Hearthstone

Istotne zmiany w Hearthstone!

 

Dzisiaj w nocy Blizzard opublikował na swoim forum informacje na temat aktualizacji, która została dodana do gry już dzisiaj!

Minął zaledwie tydzień od premiery nowego dodatku w Hearthstone. Blizzard zapowiedział, że w najbliższym czasie nie przeprowadzą zmian w balansie nowych kart, ale nie zmienia to faktu, że twórcy nadal pracują nad ulepszeniem rozgrywki. Listę wprowadzonych zmian znajdziecie poniżejj:

  • Karty z efektem Odkryj nie mogą już generować samych siebie – Decyzja bardzo słuszna, zwłaszcza że w grze znajduje się wiele kart z takim właśnie efektem (Przykładowo u Łowcy taką kartą jest Pradawna Odkrywczyni, u Druida Wstęp do nauk przyrodniczych). Poprzez odkrywanie siebie, takie karty generowały niezliczoną ilość value, co bardzo źle wpływało na rozgrywkę i było toksyczne dla samej gry.
  • Karty „generujące losową kartę” nie mogą wygenerować siebie – Ponownie jest to zmiana, na którą wielu graczy czeka od dłuższego czasu. Kilka miesięcy temu taki nerf spotkał Smoczą Królową Alekstraszę i był to bardzo dobry ruch, gdyż ograniczył możliwość nieskończonego dostawania silnych smoków.

Oprócz tego Blizzard wprowadzi kilka mniejszych zmian i poprawek:

  • Pan Bigglesworth (Pan Sierściuch) jest dostępny dla wszystkich w trybie Ustawka.
  • Naprawiono błędy związane z mechaniką Jadisa Barova i Rektora Kel’Thuzada.

Więcej informacji o samym patchu znajdziecie tutaj. Ponad to twórcy rozwiali też wątpliwości graczy dotyczące Wizji Cieni, karty z trybu Dzicz. Dalej będzie można odkryć kopię tego zaklęcia, jeśli w naszej talii znajduje się przynajmniej jedna sztuka tej karty.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top