Eventy Hearthstone

Hearthstone Polish Cup przeniesiony!

 

Hearthstone Polish Cup vol.2 – zwieńczenie pierwszej profesjonalnej Ligi Hearthstone w Polsce i jeden z największych turniejów w ten tytuł został przeniesiony na przyszły rok!

Smutna wiadomość dla fanów Hearthstone: dzisiaj w godzinach porannych organizatorzy Hearthstone Polish Cup poinformowali, że przenoszą rozgrywki na przyszły rok. Jest to spowodowane nowymi obostrzeniami i rozszerzeniem czerwonej strefy w trakcie trwania pandemii Covid-19.

Logo Hearthstone Polish Cup

Team PVP (organizatorzy zmagań) poinformowali, iż po wielu konsultacjach z graczami i dyskusjach wewnątrz organizacji, doszli do wniosku, że najlepsze rozwiązanie to przeniesienie zmagań na przyszły rok. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu, organizatorzy podjęli taką decyzję po otrzymaniu wielu opinii od samych zawodników. O dokładnym terminie rozgrywek Team PVP ma poinformować z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dodatkowo w przeciągu kilku kolejnych dni, organizatorzy mają ogłosić kolejny projekt, który ma zastąpić w listopadzie Hearthstone Polish Cup.

Hearthstone Polish Cup vol. 2 to zwieńczenie pierwszej profesjonalnej Ligi Hearthsone w naszym kraju. Po ponad pół roku rywalizacji wyłoniono 16 zawodników, którzy zmierzą się z 16 zaproszonymi gośćmi o miano nieoficjalnego Mistrza Polskie w Hearthstone. Areną zmagań będzie Kinguin Esports Lounge w Gdańsku.

Link do oświadczenia znajdziecie tutaj.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top