Rainbow Six Siege

Zaproszenia do Rainbow Six Polish Masters 2020 rozdane. Otwarte kwalifikacje już w przyszłym tygodniu!

 

Avez Esport, Invicta Gaming, Izako Boars, PACT, PRIDE i Slavgent – te drużyny zobaczymy w fazie ligowej Polish Masters.

21 kwietnia 2020 r. – polski oddział Ubisoftu ogłosił, że 6 organizacji otrzymało zaproszenia do fazy ligowej największego w Polsce turnieju Rainbow Six: Siege – Rainbow Six® Polish Masters. W przyszłym tygodniu natomiast ruszą otwarte kwalifikacje, które wyłonią 2 zespoły zamykające stawkę złożoną z dywizji należących do Avez Esport, Invicta Gaming, Izako Boars, PACT, PRIDE oraz Slavgent.

Na fazę kwalifikacyjną składają się 2 turnieje rozgrywane w drabince Single Elimination i trybie BO1, które odbędą się w dniach 30 kwietnia i 7 maja 2020. Każda z rund zakończy się meczem o awans w trybie BO3. Do turniejów kwalifikacyjnych już można się rejestrować za pośrednictwem nowej strony turniejowej www.r6polishmasters.pl.

„Minione tygodnie obfitowały w liczne ogłoszenia organizacji, które otworzyły się na nowe, obiecujące drużyny, a także te, które postanowiły kontynuować wieloletnią przygodę z Rainbow Sixem. To także wynik naszych rozmów, które odbyliśmy na przestrzeni ostatnich miesięcy, aby pokazać jaki kształt zamierzamy nadać esportowej scenie Siege’a. Stąd bardzo cieszy nas obecność takich znanych marek jak Izako Boars, Avez Esport czy PACT – to potężny krok w kierunku profesjonalizacji.” – mówi Kamil Ściana, Brand Manager CEE tytułu. „Wiemy też, że są organizacje, które nadal przyglądają się scenie i być może drużyny wyłonione drogą otwartych kwalifikacji znajdą u nich swój dom.” – dodaje.

Drużyny zaproszone na Rainbow Six Polish Masters 2020

Po etapie otwartych kwalifikacji oraz części przygotowawczej, na organizacje czeka 14 tygodni zmagań w ramach fazy ligowej online w meczach BO1, które będą rozgrywane w każdy czwartek od 28 maja do 27 sierpnia. 4 drużyny, które zdobędą najwięcej punktów spotkają się ponownie w Wielkim Finale zapowiedzianym na 5 i 6 września. Pula nagród w turnieju to 60.000 złotych, z czego na zwycięski zespół czeka nagroda główna w wysokości 30.000 złotych. Całość zmagań będzie można oglądać na oficjalnym, polskim kanale Rainbow Six – www.twitch.tv/rainbow6pl.

Rainbow Six® Polish Masters jest bezpośrednią kontynuacją działań e-sportowych polskiego oddziału Ubisoftu w postaci turniejów Masters League, których 3 sezony przeprowadzone były na przestrzeni 2018 i 2019 roku. Najnowsze informacje na temat Rainbow Six Polish Masters śledzić można na stronie www.r6polishmasters.pl oraz na kanałach social media: Facebook, Twitter, Instagram oraz pod hashtagami #R6PM i #R6PM2020.

Komentarze

Scroll to top