Rainbow Six Siege

20 maja, godz. 18:00 – inauguracja rozgrywek esportowych Rainbow Six Siege / Rainbow Six Classics

 

W dniu dzisiejszym, firma Ubisoft® opublikowała program nadchodzącego ujawnienia e-sportowej Ligi Europejskiej Tom Clancy’s Rainbow Six®, które odbędzie się już jutro, 20 maja.

Zapraszamy na polski kanał Twitch od godziny 18:00 czasu polskiego, aby:

  • na żywo odkryć szczegóły nowego formatu europejskiego programu e-sportowego Rainbow Six
  • uczcić historię Rainbow Six Pro League poprzez bezprecedensową inicjatywę: Rainbow Six Classics

Rainbow Six Classics to seria starć, odtwarzających pamiętne rozgrywki i rywalizacje z historii Rainbow Six Pro League. Aby podsumować cztery lata niezwykle zaciekłych starć w europejskiej Pro League i uczcić 12 trofeów zdobytych przez europejskie drużyny w światowych turniejach e-sportowych Rainbow Six, zawodowi gracze z klasycznych drużyn europejskich dołączą do byłych towarzyszy w niepowtarzalnej rywalizacji. Jeszcze raz, zawodowi gracze będą rywalizowali online w historycznych realiach gry, na przykład grając z klasycznymi listami operatorów, dostępnymi w czasach rozgrywania pierwotnych starć.

  • W pierwszym starciu „Supremacy Classics” zmierzą się z „Vitality Classics”. Będzie to walka dwóch drużyn, w skład których wejdą gracze z trzeciego sezonu pierwszego roku, i odtworzenie ostatniego wielkiego finału Pro League na Xbox One.
  • W drugim starciu „ENCE Classics” zmierzą się z „PENTA Classics” i odtworzą kultową rywalizację z pierwszych dwóch lat Rainbow Six Pro League w Europie.

Podczas streamu, oglądający będą mogli przekazywać datki na Médecins Sans Frontières/Doctors Without Borders (Lekarzy bez Granic).

Fani, którzy będą oglądali na Twitchu mogą zdobyć losowe Twitch Drops, które zostaną aktywowane podczas streamów. Częścią Twitch Drops będzie ozdoba Siege Pro. Wszystkie nagrody zostaną dostarczone następnego dnia po zdobyciu ich.

Aby być na bieżąco z europejską akcją e-sportową Rainbow Six, obserwuj https://twitter.com/R6esportsEU.

Więcej informacji o rozgrywkach e-sportowych Tom Clancy’s Rainbow Six Siege znaleźć można pod adresem: http://www.rainbow6.com.

Komentarze

Scroll to top