Counter Strike

Wisła Kraków z awansem do playoffów L33T Cup!

 

Wisła All In Games! Kraków zwyciężyła w dzisiejszym pojedynku przeciwko Bułgarskiej drużnie „Skin Ogres”, której występuje m.in były zawodnik Windigo Yanko „blocker” Panov. Zwycięstwo to dało Polskiej drużynie pierwsze miejsce w grupie i bezpośredni awans do playoffów turnieju.

Mecz drużyna Wisły Kraków w składzie: SZPERO, mynio, jedrq, kaper oraz morelz zakończyła na dwóch mapach. Dust 2 wybrany przez przeciwnika zakończył się szybkim zwycięstwem Polskiej drużyny. Pierwsza mapa została wygrana przez zawodników Wisły wynikiem 16-5. Na swojej mapie również wygrali, jednak przeciwnik tym razem nie dał się tak łatwo. Po pierwszej połowie zakończonej wynikiem 11-4 dla Wisły gracze Skin Ogres powalczyli, zdobywając łącznie 6 punktów po stronie terrorystów. Mimo to Wisła zdołała dokończyć mapę i całe spotkanie, co przełożyło się na ostateczny wynik 2-0 w mapach.

Wisła All in! Games Kraków

Turniej LEGENDS.BET L33T Cup to internetowe wzmagania, w których bierze udział 10 drużyn. Łączna pula nagród wynosi $10,000. W fazie grupowej drużyny podzielono na dwie grupy po 4 drużyny. Bezpośrednio z każdej grupy wychodzi pierwsza drużyna, a drugie i trzecie miejsce walczą w dodatkowych wzmaganiach o playoffy. Dwie drużyny: Syman i Hard Legion zostały zaproszone bezpośrednio do playoffów i osadzone w półfinałach.

Wszystkie drużyny zaproszone do turnieju: Syman, Hard Legion, Copenhagen Flames, HellRaisers, Nemiga, Wisła Kraków, NaVi Junior, DreamEaters, Axis (dyskwalifikacja) oraz Skin Ogres.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top