Counter Strike

Już dziś poznamy finalistów ESL Mistrzostw Polski!

 

Dzisiejszego wieczoru poznamy dwie drużyny, które powalczą jutro o tytuł mistrzowski. Niewykluczone, że zobaczymy powtórkę finału z poprzedniej edycji.

Dziś podopieczni VinSa będą mieli okazję zemścić się za ostatnią porażkę w fazie zasadniczej. Zawodnikom PACT, na pewno nie będzie łatwo, zwłaszcza jeśli popatrzymy na wczorajszy mecz z Izako Boars. Kluczową rolę w tym meczu może mieć forma Minise’a, który poprzedniego dnia wyraźnie odstawał od reszty zespołu, jeśli dziś będzie podobnie może to pozbawić PACTu awansu do finału.

Obrońcy tytułu zmierzą się z AVEZ Esport, które wczoraj po pięcio godzinnej rozgrywce trwającej ponad 110 rund wyeliminowało Wisłę All In! Games Kraków. Ośmiorniczki, po wyczerpującym meczu mogły stracić pokłady sił, lecz z drugiej strony może im to dawać ogromnego kopa motywacyjnego.

Harmonogram dzisiejszych meczów:

  • 16:00 x-kom AGO vs. Actina PACT| BO3
  • 19:00 Illuminar Gaming vs. Wisła All In! Games Kraków | BO3

Mecze ESL Mistrzostw Polski można obejrzeć na kanałach ESL Polska (TwitchYouTube) oraz w telewizji na kanale Polsat Games.

fot. ESL|Adam Łakomy

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top