Counter Strike

Jedqr dołącza do Illuminar!

 

Jakiś czas temu władze Illuminar poinformowały o zakończeniu współpracy z dwoma czołowymi zawodnikami drużyny: „Oskarishem” i „Stompem„. Od tamtej pory poszukiwano zawodników, którzy mieli zająć ich miejsce. Dzisiaj drużyna poinformowała o nowym transferze.

Grzegorz „jedqr” Jędras, entry fragger drużyny Wisła All in Games Kraków i jeden z najzdolniejszych zawodników na polskiej scenie CS:GO jest od dzisiaj zawodnikiem Illuminar Gaming. Drużyna „Innocenta” nie ukrywała, iż jest zainteresowana pozyskaniem tego zawodnika. „Jedqr” w zeszłym roku grał w takich zespołach jak X-kom Team, w barwach którego m.in. zajął 3-4 miejsce w 30 sezonie Esea Advanced DivisionEurope oraz w Teamie Adwokacik i jako reprezentant tej drużyny dobrze zaprezentował się podczas V4 Future Sports Festival w Budapeszcie, gdzie zajęli 5-6 miejsce. Pojawił się również na testach w drużynie X-kom AGO. Razem z resztą ekipy Adwokacik 16 października został zakontraktowany przez Wisłę Kraków. To właśnie tę organizację reprezentował do dzisiaj, zajmując między innymi 3-4 miejsce podczas ESL Mistrzostw Polski edycji jesiennej.

Od dzisiaj Grzegorz „jedqr” Jędras będzie reprezentował Illuminar Gaming. Oby jak najszybciej odnalazł się w nowej drużynie i razem z kolegami pojawił się na największych turniejach na świecie!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top