Counter Strike

Zaczynamy play-offy ESL Mistrzostw Polski!

 

Już dziś o godzinie 16:00 pierwsze drużyny rozpoczną zmagania w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Jakie drużyny przyjdzie nam zobaczyć?

Jako pierwsze na serwerze o 16:00 pojawią się Dziki oraz Actina PACT. Nietrudno wskazać faworyta tej potyczki, w końcu PACT przez czas fazy zasadniczej trzymali się blisko iHG i AGO. Do tego na HLTV ekipa MINISE’a ma zanotowane dziesięć ostatnich meczów jako wygrane. Izako Boars w trakcie fazy zasadniczej miało problem z domykaniem spotkań, niejednokrotnie remisowali swoje spotkania, bądź przegrywali je 14:16.

Następni na wirtualnej arenie pojawi się Wisła All In! Games Kraków oraz AVEZ Esport, czyli teoretycznie bardziej wyrównany mecz. W tabeli fazy zasadniczej różni ich jeden punkt, a podczas wcześniejszego pojedynku doszło do podziału punktów i obie ekipy wygrały po jednej mapie. Przypomnieć trzeba, że zawodnicy krakowskiego klubu mają w składzie jedqra, który niewątpliwie błyszczał podczas fazy zasadniczej, natomiast Ośmiorniczki wciąż szukają zgrania z byali’m, który zastąpić musiał Molsiego.

Harmonogram dzisiejszych meczów:

  • 16:00 Actina Pact vs. Izako Boars | BO3
  • 19:00 Wisła All In! Games Kraków vs. AVEZ Esport | BO3

Mecze ESL Mistrzostw Polski można obejrzeć na kanałach ESL Polska (TwitchYouTube) oraz w telewizji na kanale Polsat Games.

fot. Kamil Zieliński / Avez Esport

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top