Rainbow Six Siege

Ubisoft ogłasza Rainbow Six European Open Clash

 

W dniu dzisiejszym, wraz ze zbliżającym się startem europejskiej ligi e-sportowej Tom Clancy’s Rainbow Six®, w ramach nowego systemu regionalnego, firma Ubisoft® ogłosiła Rainbow Six European Open Clash, hybrydowy rywalizacyjny turniej online, zorganizowany przy współpracy z FACEIT, podczas którego 16 drużyn europejskich, zarówno profesjonalnych, jak i amatorskich, walczyć będzie o pulę nagród w wysokości 50 tysięcy €, która przekazana zostanie w całości na organizację Médecins Sans Frontières/Doctors Without Borders (Lekarze bez Granic). Pozostając w zgodzie z DNA Ubisoftu, ekosystem e-sportowy Rainbow Six pozostaje blisko naszych społeczności i organizuje turniej, podczas którego europejscy fani, wraz z resztą rodziny Rainbow Six Siege, będą mieli okazję dopingować ulubione europejskie drużyny, czy to zawodowe, czy amatorskie.

Turniej online rozpocznie się od dwóch pucharów społeczności, rozgrywanych jednocześnie w dniach:

Najlepsze 3 drużyny z każdego pucharu społeczności dołączą następnie do 10 profesjonalnych drużyn europejskich z nadchodzącej europejskiej ligi Rainbow Six 2020 i wezmą udział w kolejnej fazie rozgrywek. Zawodowcy i amatorzy zmierzą się w trzydniowej rundzie pucharowej, która wyłoni 4 zespoły do wielkiego finału European Open Clash, zaplanowanego na 7 czerwca.  Rundę pucharową i wielki finał będzie można obejrzeć na żywo na polskim kanale Twitch:

  • Runda pucharowa: 30-31 maja i 6 czerwca, rozpoczęcie o godz. 14:00 czasu polskiego
  • Półfinały i wielki finał: 7 czerwca, rozpoczęcie o godz. 15:00 czasu polskiego

Oprócz charytatywnej puli nagród w turnieju, oglądający będą mogli przekazywać datki na Médecins Sans Frontières/Doctors Without Borders (Lekarzy bez Granic) podczas wszystkich streamów Rainbow Six European Open Clash.

Fani, którzy będą oglądali rozgrywki na polskim Twitchu mogą zdobyć losowe Twitch Drops, które zostaną aktywowane podczas wszystkich streamów Rainbow Six European Open Clash. Trzy elementy z Zestawu Doktora (osprzęt głowy Złożoność, skórka broni Zbieżność i uniform Optymalizacja), a także ozdoba Siege Pro League, będą częścią Twitch Drops i zostaną dostarczone następnego dnia po zdobyciu ich.

Aby być na bieżąco z akcją Rainbow Six European Open Clash, obserwuj https://twitter.com/R6esportsEU i hasztag #R6EUClash.

Więcej informacji o rozgrywkach e-sportowych Tom Clancy’s Rainbow Six znaleźć można pod adresem http://www.rainbow6.com/esports. Zapraszamy też do obserwowania profili https://twitter.com/R6esports oraz https://instagram.com/R6esports.

Komentarze

Scroll to top