Eventy

Rusza drugi sezon Rainbow Six® Siege Masters League!

 

26 marca 2019 r. – polski oddział Ubisoft® ogłosił, że ruszyła rejestracja do drugiego sezonu rozgrywek Rainbow Six® Siege Masters League.

 

Tej wiosny gracze z całej Polski ponownie będą mogli stanąć do walki o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych oraz tytuł Mistrza Polski. Pierwszy turniej kwalifikacyjny odbędzie się już niebawem, bo 9 kwietnia. Przez cały maj z kolei, 8 najlepszych drużyn będzie rywalizować o awans do finałów, które znów zawitają do Studia Polsat Games w Warszawie. Szczegółowy harmonogram rozgrywek dostępny jest na stronie ligowej. 

 

Wraz z drugim sezonem Masters League, do platformy ligowej dołącza także Rainbow Six® Siege Rookie League – comiesięczne turnieje dedykowane początkującym drużynom. Raz w miesiącu, mniej doświadczeni zawodnicy będą mogli spróbować swoich sił w walce o pulę nagród wynoszącą 1000 zł. Co więcej, każdy mecz finałowy w ramach Rookie Leage będzie komentowany na oficjalnym kanale Twitch Rainbow6PL. Pierwszy turniej Rookie League w ramach sezonu 2019/2020 odbędzie się 27 kwietnia. Rejestracji zawodników i drużyn do obu lig można dokonywać za pośrednictwem strony www.r6league.pl.

 

Zmian doczeka się także oficjalny kanał na Twitchu Rainbow6PL, który w pełni skoncentruje się na rozgrywkach esportowych. W ramach nowych działań, polski oddział Ubisoftu skupi się na transmitowaniu nie tylko lokalnych inicjatyw jak Rookie i Masters League, ale także pełnych turniejów Challenger League, Pro League, DreamHack, Six Major oraz Six Invitational. Każdy turniej będzie opatrzony polskim komentarzem. Co więcej, dla oglądających transmisje przewidywane są lokalne promocje w sklepie Ubisoft Store.

 

Więcej informacji o Rainbow Six® Siege Masters League i Rainbow Six® Siege Rookie League znaleźć można pod adresem https://www.r6league.pl/.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top