Eventy

Koncert znanego rapera podczas IEM Expo na stoisku Lenovo Legion!

 

          Jak wszyscy dobrze wiemy, znana nam marka Lenovo Legion będzie miała swoje stoisko na IEM Expo. Na ich zaplanowanym miejscu można przetestować najnowsze technologie, wziąć udział w niezliczonych quizach, zabawach i wygrać masę nagród. 

          Jedną z zapowiedzianych atrakcji jest występ Tedego, który moim zdaniem przyciągnie rzesze odwiedzających właśnie na stoisko Lenovo Legion. Jego koncertu będzie można posłuchać w drugi weekend eventu, a dokładniej 3 marca o godzinie 15:00. W trwający już weekend odbywa się tam m.in. rap bitwa, konkurs w bardzo szybkim pisaniu na klawiaturze itd. 
Na czas od 2 do 4 marca przewidziano właśnie koncert rapera oraz małe turnieje w WoTa, PUBGa czy Rocket League. 

         Bardzo ciekawą atrakcją z wielu tam odbywających się będzie również konkurs cosplay. Do konkursu wcześniej będą przewidziane zapisy przez Internet. Laureat tej atrakcji otrzyma w nagrodzie jeden z najnowszych laptopów od Lenovo, mianowicie Lenovo Legion Y720.
Tak więc ich stoisko zapowiada się jako jedno z porządniejszych podczas IEM Expo i sądzę, że warto jest je odwiedzić. 


          Kolejną zaletą stoiska jest zatrudnienie na prowadzącego, konferansjera Szymona Alabę. Osoba jest pełna pozytywnej energii, rozdaje wszystko co tylko się da i ma znakomite pomysły na różnego rodzaju mini quizy oraz zabawy. Szymon prowadził również ich stoisko podczas TMobile Warsaw Games Week 2017/ LifeTube Video Fest. Było wtedy bardzo interesująco i praktycznie cały czas poświęcony na tę imprezę spędzałem właśnie tam. 

Zapraszam wszystkich do odwiedzenia Lenovo Legion podczas IEM Expo. Nie pożałujecie, a teraz Wam wszystkim życzę miłego dnia! 🙂 
          

Komentarze

Scroll to top