Eventy

Kolejne wiadomości na temat Meet Pointu!

 

         Jesteście fanami gier komputerowych, mieszkacie w Warszawie bądź bliskich okolicach? Mamy dla Was świetną wiadomość odnośnie nowego eventu na PGE Narodowym. 

         Jak już ostatnio pisaliśmy o tym wydarzeniu tak teraz również napiszemy, bo nowe newsy do nas dobiegają. Przed nami pierwsza edycja eventu poświęconego dla graczy, twórców na platformie Youtube oraz cosplayerów- Meet Point. Wydarzenie odbędzie się 19-20 maja na PGE Narodowym w Warszawie, więc jeśli macie tylko czas to wpadajcie. Będzie się działo!
 
        Zainteresowanie tym konwentem z każdym dniem jest coraz większe. Dlaczego? Pojawi się tam niezliczona ilość twórców oraz cosplayerów. Nowe wiadomości, które dostaliśmy od czasu napisania poprzedniego artykułu o tym poniżej. 

        Z minecraftowych youtuberów pojawią się przede wszystkim: Doknes, Tritsus oraz iSuperMwk, a także Dealer. Spotkacie ich na strefie Minecraft wspieranej przez sklep teetres.com.
Moe Rebellion Cosplay została ambasadorką cosplayu podczas Meet Pointu. 
Kolejną super wiadomością jest to, że głównym gościem będzie Cyber Marian. Spotka się z fanami, gdzie na pewno rozda kilka autografów; wystąpi na scenie i porozmawia z Wami o swojej książce pt. "Dziś tak bardziej" 

         Zapowiada się na prawdę grubo. Nie może Was tam zabraknąć. Z racji tego wydarzenia, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli przygotujemy dla Was konkurs. Nie znamy do końca szczegółów, dlatego śledźcie nasz fanpage na Facebooku. Aby być na bieżąco z newsami odnośnie Meet Pointu zapraszamy na ich stronkę facebookową, na którą możecie wbić przez ten link.

Tutaj macie link do wydarzenia na Facebook'u: https://www.facebook.com/events/118218065683075/ 

Do zobaczenia!

Komentarze

Scroll to top