Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege przedstawia wydarzenie czasowe – The Grand Larceny

 

W dniu dzisiejszym, firma Ubisoft ujawniła nowe, ograniczone czasowo wydarzenie 1. Sezonu 5. roku Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege – The Grand Larceny. Wydarzenie to zawiera zupełnie nowy tryb na starszej, brytyjskiej wersji mapy Hereford: The Stolen Goods. Gracze powinni przygotować się do obrony swojej fortuny za wszelką cenę.

Wydarzenie potrwa dwa tygodnie – od 5 do 19 maja. W tym wyśmienitym trybie 5 na 5, inspirowanym brytyjską mafią z lat 1920., strzały rozbrzmiewają w korytarzach sztabu. Do gry w tym wydarzeniu odblokowana zostanie większość operatorów, z kilkoma wyjątkami, spowodowanymi specyficznością rozgrywki. Nie będą dostępni: Glaz, Nomad, Buck, Montagne, Blitz, Caveira, Kali, Clash, Blackbeard, Lion, IQ, Tachanka, Recruit, Twitch i Mozzie.  Każdy operator będzie mieć do dyspozycji wyłącznie strzelbę, spersonalizowaną skórkami broni z wydarzenia, znajdującymi się w kolekcji Grand Larceny i pakiecie Roaring Riches.

Tryb gry The Stolen Goods różni się od standardowych. Nie ma tu zakładnika, obszaru do zabezpieczenia czy bomb do rozbrojenia. Nie ma fazy przygotowania ani drona atakujących. Na całej mapie rozsiane są sejfy. Obrońcy muszą ich bronić za wszelką cenę, ale mogą też wygrywać rundy, eliminując wszystkich wrogów. Z kolei atakujący muszą otworzyć pewną liczbę sejfów lub wyeliminować wszystkich obrońców. Gracze otrzymają informację o położeniu sejfów. Dokonano też zmian w zachowaniu podłóg – wybrane metalowe belki zostaną usunięte po ich zniszczeniu, dzięki czemu gracze będą mogli być bardziej kreatywni ze swoimi strzelbami. Gracze muszą być przygotowani na poziom destrukcji, jakie nigdy nie było w Rainbow Six Siege.

Kolekcja Grand Larceny zawierać będzie 31 elementów, w tym unikatowe personalizacje dla operatorów Amaru, Fuze, Gridlock, Hibana, Maverick, Echo, Maestro, Kaid, Wamai i Warden. Te stylizacje sprzed stu lat będą takie same jak te w grze, podczas wyboru operatorów do rozegrania wydarzenia. Pakiet Grand Larceny można zdobyć, zaliczając specjalne wyzwania wydarzenia albo kupując go za 300 kredytów R6 lub 12 500 jednostek rozgłosu. Znaleźć go można w sekcji pakietów na ekranie głównym. Zestaw Roaring Riches, zawierający skórkę broni klasowej Deco Artistry oraz ozdobę Crafted Six, też będzie dostępny do zdobycia w tym czasie.

Aby dowiedzieć się więcej o Grand Larceny, zapraszamy pod adres: https://rainbow6.com/grandlarceny

Komentarze

Scroll to top