Inne

Ubisoft ujawnia świat najnowszej odsłony Assassin’s Creed przy współpracy z Bosslogic

 

Dziś Ubisoft zaprosił fanów, aby przyłączyli się do ujawnienia scenerii najnowszej odsłony Assassin’s Creed® podczas transmisji na żywo, w której Bosslogic stworzy unikalne dzieło.

Relację na żywo można obejrzeć pod następującymi linkami:

Więcej informacji na temat Assassin’s Creed można znaleźć na naszych profilach na Facebooku: https://www.facebook.com/assassinscreed lub Twitterze https://twitter.com/assassinscreed.

Po najnowsze wiadomości o Assassin’s Creed i innych grach Ubisfotu udaj się na stronę: https://news.ubisoft.com.

Bosslogic

O BossLogic

Kode Abdo, znany również jako Bosslogic, jest współczesnym australijskim artystą tworzącym prace cyfrowo, który zainstniał w mediach społecznościowych ze swoimi przejmującymi i kreatywnymi pracami na temat wszystkich aktualnych trendów w Internecie, głównie w jego ulubionym temacie: przemyśle rozrywkowym. Jest znany przede wszystkim ze współpracy z Marvelem przy plakatach Avengers: Endgame z limitowanej edycji, a także z DC Comics w nadchodzącym filmie Black Adam, w którym główną rolę zagra Dwayne Johnson.

Jako artysta samouk, Kode zaczął rysować, gdy miał 6 lat. Wykorzystując do tworzenia głównie cyfrowe narzędzia i grafikę, jego sztuka odzwierciedla jego pasję do rozrywki, w tym komiksów, filmów i gier wideo, a także jego zainteresowanie wszystkimi aktualnymi trendami w Internecie. Przez ostatnie 8 lat pracował w mediach cyfrowych, budując swoją markę i swoje studio Lineage Studios z siedzibą w Nowym Jorku w USA. Z ponad 1,9 miliona obserwujących na Instagramie, Kode Abdo jest obecnie jednym z najbardziej uznanych artystów cyfrowych.

Komentarze

Scroll to top