Hearthstone

Pierwszy turniej w HS Battlegrounds!

 

Hearthstone Battlegrounds cieszy się niezwykłą popularnością, ale przed Blizzardem jeszcze długa droga, aby uczynić z tego trybu prawdziwy esportowy tytuł. Jednak jeśli chcecie przetestować swoje umiejętności w tym trybie już teraz, to pojawiła się ku temu idealna szansa!

Team PVP, organizacja która organizuje turnieje w różne tytuły esportowe, niedawno poinformowała o rozpoczęciu zapisów do Polskiej Ligi Hearthstone. Jednak nie jest to jedyne ciekawe przedsięwzięcie jakiego się podjęli. Dzisiaj organizacja poinformowała o rozpoczęciu zapisów do kolejnego ciekawego wydarzenia – turnieju w HS Battlegrounds! Do tej pory Blizzard nie dał graczom możliwości tworzenia 8-osobowego lobby ze znajomymi, dlatego mecze będą rozgrywane pomiędzy dwoma zawodnikami w systemie BO1, a ten któy na koniec rozgrywki zajmie wyższe miejsce, przechodzi do kolejnego etapu zmagań. Cały turniej odbędzie się w postaci drabinki single-elimination. Co zrobić aby się zapisać? Wystarczy zalogować się na stronie pvpc.eu , odnaleźć ten turniej i dalej postępować zgodnie ze wskazówkami. Do wygrania jest kilka kart PaySafeCard różnej wartości oraz gadżety od firmy Savio

Po zapisaniu się na turniej dobrze jest zapoznać się z regulaminem zmagań. Śpieszcie się, bo liczba miejsc jest ograniczona. Powodzenia i do zobaczenia na polu walki!

(Link do zapisów: https://pvpc.eu/pl/tournaments/2145)

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top