Eventy Hearthstone

Hearthstone Polish Cup ponownie przeniesiony!

 

Hearthstone Polish Cup, nieoficjalne Mistrzostwa Polski w karciankę Blizzarda, zostały ponownie odłożone w czasie. Team PVP (organizatorzy wydarzenia) o swojej decyzji poinformowali za pomocą swoich Social Mediów.

Niestety, kolejne wydarzenie planowane jako offline wydarzenie, zostało przesunięte. Hearthstone Polish Cup, czyli finał zmagań pierwszej profesjonalnej Ligi Hearthstone w Polsce, miał początkowo odbyć się 14-15 listopada, ale z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 organizatorzy przenieśli cały event na kwiecień tego roku.

Niestety ponownie obostrzenia wiążą organizatorom ręce i tym samym zostali zmuszeni do ponownego przesunięcia wydarzenia. Na kiedy? Tego na razie nie wiemy. Organizatorzy jednak dodali, że o terminie rozgrywek na pewno poinformują z odpowiednim wyprzedzeniem.

Link do oficjalnego oświadczenia znajdziecie tutaj.

Hearthstone Polish Cup vol. 2 to zwieńczenie pierwszej profesjonalnej Ligi Hearthstone w naszym kraju. Po ponad pół roku rywalizacji wyłoniono 16 zawodników, którzy zmierzą się z 16 zaproszonymi gośćmi o miano nieoficjalnego Mistrza Polski w Hearthstone. Areną zmagań będzie Kinguin Esports Lounge w Gdańsku.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top