Counter Strike

Pierwszy dzień kwalifikacji do Dreamhack Open Anaheim

 

Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpoczęły się otwarte kwalifikacje do turnieju DreamHack Anaheim. Na starcie pojawiło się 28 polskich drużyn.

28 – tyle polskich drużyn zobaczyliśmy w dzisiejszych kwalifikacjach do DreamHack Open w Anaheim. NIestety aż 17 zespołów reprezentujących nasz kraj, odpadło w na poziomie 1/2 rundy. Wśród tych zespołów znalazło się między innymi Ago, które nie sprostało Team Spirit oraz EmeritosBanditos. Izak i spółka nie dali rady VemVi. W dalszej części zmagań niestety nie było lepiej: Wisła All in!, Pompa Team, Izako Boars i Arcane Wave odpadły w 3 rundzie. Należy podkreślić, że AV było jedynym żeńskim zespołem, który reprezentował nasz kraj w tym turnieju kwalifikacyjnym. Niestety „Julkaa” i spółka nie sprostały innej polskiej drużynie, Avez.  Ekipa Molsiego wygrała na de_inferno wynikiem 16:6.

Jednak 3 polskie formacje pokazały, że są w świetnej formie: Illuminar, Avez i Pact. Te drużyny błyskawicznie przeszły przez 4 rundy i walczyły o wejście do najlepszej 8 turnieju. IHG i Avez bez większych problemów uporali się ze swoimi rywalami, ale Pact niestety nie miało tyle szczęścia. Drużyna „Minisa” została zmieciona z mapy de_train przez rosyjską drużynę, Gambit Youngsters. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4:16 i tym samym Pact odpadło w 1/16 całego turnieju.

Jutro w ćwierćfinale Avez zmierzy się z Movistar Riders , a Illuminar zagra ze zwycięzcą meczu Nordavind:Winstrike. W kolejnych rundach ekipa „Molsiego” może zmierzyć się z BIGClanem lub x6tence. Natomiast na drodze Illuminar może stanąć pro100gg lub Euronics Gaming. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za naszych reprezentantów w kolejnych spotkaniach tych kwalifikacji. Oby szczęście im dopisywało!

źródło: https://about.dreamhack.com/dreamhack-2020/

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top