Hearthstone

Podsumowanie kwalifikacji HS Masters Tour Jönköping!

 

W minioną niedzielę zakończyły się kwalifikacje do kolejnego turnieju z serii HS Masters Tour w tym roku. Awans wywalczyło aż 6 Polaków!

Aż 6, czy może tylko 6 – tylu Polaków wywalczyło awans na czerwcowy turniej. Na pewno po wielu sukcesach w kwalifikacjach do turnieju w Bukareszcie wielu obserwatorów profesjonalnej sceny Hearthstone liczyło na podobną liczbę reprezentantów naszego kraju na turnieju w Szwecji. Mimo to cieszy fakt, że jest to aż 6 Polaków, a ta liczba może się jeszcze powiększyć o graczy, którzy zajmą miejsce w top 16 legendy w sezonie marcowym.

Wyniki Polaków

Aż 20 Polaków znalazło się przynajmniej raz w Top 8 turnieju kwalifikacyjnego. Jednak sztuka awansu za pomocą Hearthstone Masters Qualifiers udała się tylko 5 z nich, a byli to: Soxiik, Intro, Mikro, Yaraki oraz Kapucha. Tych 5 zawodników będzie reprezentowało nasz kraj na czerwcowym turnieju, który będzie turniejem online. Poniżej prezentujemy pozostałych graczy, któzy przynajmniej raz zajęli miejsce w najlepszej 8: Amyks (Top 8), aRowzi (Top 8), czosnak (Top 8), dam0202 (Top 8), Innovation (Top 4 i 2 razy Top 8), J4kubb (Top 8), koniu (Top 2), Morswinek (Top 8), oki9155 (Top 8), OlafMajster (Top 4), phi11Colins (Top 8), Saneezy (Top 4), Sevel (2 razy Top 2, Top 4 i Top 8), Xeno (Top 4 i Top 8), Zavada (Top 4). Gratulacje dla wszystkich reprezentantów naszego kraju!

Liga Battleriff

5 Polaków wywalczyło awans do turnieju poprzez wygranie turnieju kwalifikacyjnego, a kolejny z naszych reprezentantów zapewnił sobie udział w tym turnieju dzięki zwycięstwie w Lidze Battleriff! Xeno wygrał całą ligę z bilansem 137:96, co daje blisko 59% win ratio! Oprócz awansu do Szwecji, Michał zapewnił sobie również 750$ i udział w finałach Ligi Battleriff. Gratulacje!

Dodatkowo awans do turnieju może zapewnić sobie jeszcze kilku naszych reprezentantów, poprzez zajęcie miejsca w Top 16 legendy na koniec sezonu marcowego!

Warto przypomnieć, że już za tydzień ruszają kwalifikacje do kolejnego turnieju z serii HS Masters Tour, który planowo miał odbyć się w Azji, ale z powodu epidemii COVID-19 (koronawirusa) będzie to turniej online.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top