Counter Strike

Nowa operacja w CSGO! Kiedy wyjdzie i co nowego wprowadzi?

 

Dzieje się! Prawdopodobnie niedługo w CSGO ujrzymy dużą aktualizację, które wprowadzi do gry nową operację! Pojawia się coraz więcej plotek od zaufanych użytkowników, które mówią o zmianach w grze. Poznaliśmy listę prawdopodobnych nowości, które mogą pojawić się w nadchodzącej aktualizacji gry. Więcej informacji znajdziecie poniżej.

Kiedy nowa operacja cs go?

Ostatnią operacją w CS:GO była operacja Shattered Web. Została dodana do gry 18 listopada 2019 roku (aż dwa lata od zakończenia poprzedniej) i zakończyła się 31 marca 2020 roku. Przepustka kosztowała aż 14,99 dolara, czyli około 57 złotych. Wraz z operacją powstała nowa skrzynia operacji, która wprowadziła do gry 17 nowych skórek. Skrzynia wypadała tylko tym, którzy posiadali zakupioną operację.

operacja shattered web

Nowa operacja może pojawić się w grze w najbliższych dniach, być może nawet dzisiejszej nocy! Na twitterze opublikowano wpisy, w których znaleziono kilka zależności między aktualizacjami gry przed wprowadzeniem operacji. Norse potwierdził, że operacja powinna pojawić się w grze już w najbliższych dniach! Motyw operacji będzie oparty na zimowej porze roku.

Cóż, ponieważ jest to dość dobrze znane opinii publicznej: 10 operacja została potwierdzona i zostanie wydana naprawdę niedługo (ustawiona na ten tydzień, ale może nastąpić w następnym – Valve)

Co może wprowadzić nowa operacja w CSGO?

Popularny youtuber Tyler opublikował listę rzeczy, która może pojawić się w operacji:

  • Nowe, odnowione mapy Office oraz Mirage
  • Tryb 1VS1
  • Tryb oparty na przetrwaniu – Lochy
  • Nowe narzędzie Danger Zone – „Tripwire”
  • Nowa mapa dla trybu Strefy Zagrożenia – FrostBite

Krążą także plotki o wprowadzeniu do puli map turniejowych mapy Tuscan znanej z CS 1.6, która od lat jest przenoszona do najnowszej wersji CS’a.

Komentarze

Scroll to top