North wraz z mousesports stoczą bój o slot w Głównych Kwalifikacjach do Majora!

North vs. CR4ZY

Pojedynek rozpoczął sie na mapie wybranej przez North- Inferno. I to właśnie Duńczycy dobrze zaczęli mapę wygrwają pierwsze cztery rundy, lecz Serboiwe szybko odrobili trzy rundy. Niestety na tym sie skończyło, do końca pierwszej połowy zebrali jeszcze tylko dwie rundy, 10:5 dla North. Druga połowa zaczęła się po myśli CR4ZY, wygrali oni cztery na pięc pierwszych rund. Następnie wygrali oni jeszcze tylko trzy rundy, lecz to nie wystarczyło, ponieważ opponenci wygrali pięć rund, które były im potrzebne do zwycięstwa. Mapa skończyła się zwycięstwem North 16:12.

Pora na wybór CR4ZY, czyli Train. Ta zaczęła się wygranymi "pistoletami" przez Serbów, po czym przegrali forcea, którego rozgrywali rywale. Następnie CR4ZY wygrało kolejne trzy rundy i tu niestety kończy się zdobywanie rund serbskiej drużny. Udało im się tylko urwać jedną rundę. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla drużny z Danii. Druga runda pistoletowa również wpadła na konto Serbów, aczkolwiek tym razem wygrali oni jeszcze dwie rundy. W ostatecznym rozrachunku CR4ZY wygrało jeszcze jedną rundę, a North zabezpieczyło serię wygrywając drugą mapę 16:9.

mousesports vs. fnatic

Pierwsza mapa Dust 2– wybór mousesports. Co prawda "pistolety" wygrało fnatic, lecz zaraz po tym Myszy zgarnęły kolejne sześć rund. Tym razem to Szwedzi zadali cios w postaci zdobyciu dwóch punktów, leć europejski skład odpowiedział tym samym. Fnatic zdobyło jeszcze trzy punkty, a mouse tylko jedną. Wynik po pierwszej połowie- 9:6 dla mousesports. Druga runda pistoletowa jak i druga runda wpadła na konto fnatic. Mousesports ugrało siedem rund przy czym szwedzka drużna urwała piąć rund. Pierwsza mapa zakończyła się zwycięstwem Myszek 16:13.

Druga mapa był to wybór fnatic- pora na Inferno! Pierwsze dwie rundy trafiły na konto mysz, następnie tylko jedna dla Szwedów. W tym momencie zaczęła się dominacja europejskiego składu , która trwała osiem rund. Szwedzi urwali jeszcze cztery końcowe rundy. 10:5 dla mousesports. Druga "pistoletówka" po raz kolejny trafiła na konto mouse, tak samo jak druga runda tej połowy. Szwedzi zdołali ugrać jeszcze tylko trzy rundy, gdzie myszy cztery potrzebne im do wygrania całego meczu. Mousesports 16:8 fnatic.

CR4ZY razem z fnatic spadają do drabinki przegranych, gdzie zagrają jutro o 16:00. North rozegra mecz z mousesports o 19:00, wygrany tego meczu zgarnie slot w Głównych Kwalifikacjach do Majora, a tam czekają takie drużyny jak Vitality, G2, Complexity oraz Avangar.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.