Counter Strike

Czas na kolejnego Minora!

 

Już jutro do walki o Majora staną drużyny z regionu Azjatyckiego! Standardowo w turnieju rangi Minor wezmie udział 8 drużyn,które będą walczyć o 2 sloty na tegorocznym Majorze oraz 50 tysięcy dolarów. Przygotowałem z tej okazji krótkie streszczenie Azjatyckiego Minora.

8 drużyn o których wcześniej już wspomniałem zostały podzielone na 2 grupy:

Grupa A:                                         Grupa B

B.O.O.T-d [S] *                               5POWER

Renegades                                    Tainted Minds

SCARZ absolute                            Tyloo

VG Flash                                        UniqueStars           

* B.O.O.T-d [S] zastąpi Signature. W meczu ostatniej szansy pokonali oni Devious 2:0

Zaczniemy od spotkań w grupie A. Na start będziemy mogli obejrzeć starcie VG.Flash z SCARZ Absolute. Nie da się ukryć,że to drużyna Summera jest faworytem tego meczu.Początek meczu już o 9:00. 

Następnie przeniesiemy się do spotkania Renegades z B.O.O.T-d [S]. W tym spotkaniu faworytem raczej jest Nitfy z kolegami,ale Singapurczycy mogą zaskoczyć! Za w1nt3ra będzie grał Bobosaur.

Pózniej czeka nas mecz zwycięzców,mecz przegranych i mecz o awans. I na tym zakończymy mecze grupy A.

W grupie B,której spotkania rozgrywane będą we wtorek,zmierzą się ze sobą najpierw o godzinie 9:00 reprezentanci Tyloo i 5Power. Chyba każdy uważa Mo i spółke za faworytów,więc raczej czeka nas jednostronny mecz. Następnie przeniesiemy się do spotkania Tainted Minds vs Uniquestars. W tym spotkaniu ciężo określic faworyta,zarówno Izraelczycy jak i zawodnicy z Nowej Zelandii i Australi mają równe szanse. To może być bardzo ciekawe spotkanie! Warto dodać,że Ponkt zastąpi Hydre w Uniquestars.

 

Komentarze

Scroll to top