PUBG

FACEIT Mega Week rozpoczęty!

 

       Od dziś przez 5 dni włącznie jest zorganizowany Faceit Mega Week. Zawodnicy tej gry mają szansę zdobyć naprawdę spore nagrody jedynie finansowe.

      Do 8 lutego gracze będą walczyć o codzienne benefity. Ich wysokość nie należy do najniższych, ponieważ wynosi ona 500 dolarów dziennie. Każdego dnia nagroda ta będzie rozdzielona na siedem części.

       Event ten będzie gotowy do rozegrania tylko przez teamy, które grają w trybie FPP. Poniżej postaram się w skrócie wyjaśnić ten typ rozgrywki. FPP to dokładnie (ang. First Person Perspective). Widok pierwszoosobowy przydaje się przede wszystkim podczas strzelanin oraz eksploracji w zamkniętych pomieszczeniach. Kiedy wiadomo, że dojdzie do wymiany ognia, kamera FPP może okazać się pomocna. Perspektywa widoku pierwszoosobowego pozwoli „zbliżyć się” do przeciwnika, co w ciasnych pomieszczeniach może okazać się kluczowe, gdyż szybciej dostrzeżesz swojego rywala.
Co więcej, dzięki widokowi FPP łatwiej jest dostrzec przedmioty leżące na ziemi. Dlatego podczas przeszukiwania domów i innych budynków, warto przełączyć się na kamerę pierwszoosobową.

Ponadto informujemy, iż wraz z zimowym chłodem została dodana nowa mapa do puli rozgrywanych map w trybie Faceit. Nosi ona nazwę Vikendi.
Te najbliższe pięć dni będzie interesujące w sferze PUBG-a z racji tego wydarzenia.

Komentarze

Scroll to top