PUBG

Polacy z szansą na awans do finałów PUBG Global Series w Berlinie!

 

Nasi rodacy, pod banderą skandynawskiej drużyny Elgiganten Gaming, powalczą o możliwość zagrania w wielkim finale PUBG Global Series w Berlinie! To wszystko już za kilka dni, w świecie jednego z najlepszych przedstawicieli gatunku gier battle royale – PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS. Warto dodać, że turniej w Berlinie to inauguracja sezonu 2020 przez PUBG Corporation, gdzie pula nagród wyniesie 500 000$.

Po naprawdę ciężkich kwalifikacjach dla Elgiganten, zawodnicy nie zwalniają tempa i mają apetyt na finałowe rozgrywki w niemieckiej stolicy. Zadanie to nie będzie jednak należeć do najłatwiejszych – Polacy staną naprzeciw takich esportowych potęg jak Team Liquid, Team SoloMid czy ENCE.

Obecność polskich zawodników w światowej czołówce nie jest zaskoczeniem, ponieważ są to byli zawodnicy Izako Boars oraz Ekipy Ptycha, czyli triumfatorów Polskiej Ligi PUBG. W obecnym składzie: Paweł “Ghostar: Smoliński, Mateusz “MOORPHEUS” Ludwig, Michał “KnorkiS” Bławat i Marcel “Marcelek” Nietopiel drużyna awansowała na turniej Lantrek 2020 w Finlandii i zdobyła na nim 3 miejsce. Przed nimi weekend pełen emocji z najlepszymi graczami na świecie i rywalizacją o atrakcyjne nagrody pieniężne. Na ten moment ogłoszono, że aż 60,000$ będzie rozdzielone między sześć najlepszych drużyn. Gracze muszą jednak wykazać się prawdziwym kunsztem, bo jedynie 4 najlepsze zespoły spośród 24 rywalizujących, zakwalifikują się na Mistrzostwa Świata w Berlinie.

Zmagania naszych rodaków będziemy mogli obserwować na polskiej transmisji na kanale NVIDIA na platformie Twitch.tv (twitch.tv/nvidiageforcepl). Rozgrywki skomentują Maciej ‘Wonziu’ Makuła, Radosław ‘Mad1’ Florkowski, Tadeusz ‘Zooltar’ Zieliński, oraz Emil ‘sid’ Dworakowski. Pierwsze mecze będziemy mogli obejrzeć już w piątek 6 marca o godzinie 16. Partnerem głównym transmisji jest NVIDIA, producent kart graficznych GeForce, których wydajnosć pomaga w pełni wykorzystać potencjał graczy w tytułach esportowych, natomiast partnerem technologicznym jest firma SteelSeries, marka która od lat jest znana ze wspierania społeczności graczy.

Komentarze

Scroll to top