Counter Strike

Avez uratuje honor polskiej sceny CS:GO?

 

W zamkniętych kwalifikacjach do ligi Flashpoint brało udział wiele polskich organizacji. Wśród nich było między innymi Ago, Illuminar, czy ex-Virtus.pro. Jednak teraz w walce o lanowe kwalifikacje pozostał tylko jeden polski zespół – Avez.

Już dziś popularne „Ośmiornice” rozegrają pierwszy z dwóch meczy o awans do lanowych eliminacji do Flashpoint. O godzinie 15 Kylar i spółka podejmą pogromców ex-Virtus.pro Winstrike. Nasi zawodnicy nie są uważani za faworytów w tym starciu, ale Avez wielokrotnie pokazywało, że lubi sprawiać niespodzianki.

Nieważne czy „Ośmiornice” wygrają, czy przegrają. Na pewno zobaczymy ich dzisiaj na serwerze jeszcze raz. Jeśli uda im się pokonać zespół Dmitriiego „hoocha” Bogdanova, to w decydującym o awansie starciu o godzinie 18 zmierzą się ze zwycięzcą pary Copenhagen Flames vs Skade. W przypadku porażki Polacy powalczą z Gambit Youngsters lub Havu Gaming. Jedno jest pewne: zawodnicy Avez nie poddadzą się łatwo i mają szansę udowodnić, że ze wszystkich polskich drużyn, to oni są w najlepszej formie.

Wszystkie mecze możecie oglądać na oficjalnym kanale organizacji na Twitchu!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top