Inne Organizacje

Veggie nowym Head of Esports w Illuminar Gaming!

 

Illuminar Gaming, działająca od ponad 5 lat na polskiej scenie esportowej organizacja, wraz z początkiem 2021 roku wkracza w nowy etap swojej działalności – stanowisko Head of Esports obejmuje Fryderyk „Veggie” Kozioł.

Veggie to prawdziwy esportowy weteran, były profesjonalny zawodnik oraz doświadczony trener wielu zespołów League of Legends, który może się pochwalić licznymi sukcesami na swoim koncie. To pod jego wodzą Illuminar Gaming wygrał ESL Mistrzostwa Polski oraz zwyciężył w Polskiej Lidze Esportowej w LoL-a. Dzięki swojej nowej roli Veggie zyska duży wpływ na najważniejsze decyzje w organizacji oraz kierunek jej działań na najbliższe miesiące i lata. Jednym z jego pierwszych celów będzie dokonanie zmian oraz rozwój nowego składu Counter-Strike: Global Offensive.

Wracam do Illuminar Gaming! I to na idealne dla mnie stanowisko – Head of Esports. Niektóre rzeczy są dla siebie stworzone i przyciągają się wzajemnie, nawet pomimo różnych sił, które próbują je rozdzielić. Przed nami bardzo dużo pracy, aby przywrócić blask organizacji oraz wypełnić opustoszałe korytarze. Jedno mogę zapewnić, nie boję się wyzwań i nie mam zamiaru się poddać dopóki to się nie stanie. Wzywam wszystkich fanów do wsparcia Illuminar Gaming przy tej pięknej odbudowie – komentuje Fryderyk „Veggie” Kozioł.

To nie jedyne zmiany jakie w ostatnich dniach zaszły w Illuminar Gaming. W związku z odejściem obecnego kierownictwa, do zarządu organizacji, poza Fryderykiem „Veggie” Koziołem, dołączyła Liliana Malinowska. Będzie pełnić funkcję dyrektora operacyjnego (COO). Liliana jest menadżerką z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu międzynarodowym zespołem i zarządzaniu projektami. Aktualnie współpracuje również z Gaming Media nad projektem Vigilant Magazine oraz v.tv. Operacyjnie organizację wesprze także Wojciech Krzemień, który jako CSO będzie w Illuminar Gaming odpowiadał za partnerstwa strategiczne. Priorytetem nowych władz jest przywrócenie Illuminar Gaming dawnego blasku i realizacja nowych, ambitnych planów rozwoju.

Najważniejszy jest komfort pracy zawodników, gdyż to oni są trzonem organizacji. Dlatego w pierwszym kroku oddajemy im do dyspozycji przestrzeń w ESPOT, który od lutego stanie się domem Illuminar Gaming. To tu będą odbywały się bootcampy, spotkania z zawodnikami oraz fanami. W tym miejscu powstaną różne materiały wideo z udziałem naszych zespołów, które będzie można później zobaczyć m.in. w mediach społecznościowych Illuminar Gaming – komentuje Wojciech Krzemień.

Zachęcamy do śledzenia Illuminar Gaming w mediach społecznościowych:
Illuminar Gaming na Facebook
Oficjalna grupa – Wtajemniczeni
Illuminar Gaming na Twitterze
Illuminar Gaming na Instagramie

Komentarze

Scroll to top