Counter Strike

Innocent oficjalnie w MAD LIONS!

 

„Tym razem plotki okazują się prawdą” – tymi słowami Mocek rozpoczyna swój post pożegnalny z Illuminar Gaming. 26-letni Polak po raz kolejny próbuje sił w międzynarodowej formacji, tym razem będzie to Duńskie MAD LIONS.

Po Pawła zgłosiły się Lwy, czyli obecnie 23. drużyna na świecie wg. HLTV. Wszystko z prostego powodu, tydzień temu były już zawodnik Hiszpańskiej organizacji Bubzkji dołączył do Astralis. Sytuacja była o tyle niekomfortowa, że podopieczni peacemaker⁠’a lada moment rozpoczynają pierwsze mecze po przerwie wakacyjnej. Przed innocentem Hiszpańska organizacja skierowała propozycję do Lekr0, który jeśli wierzyć nieoficjalnym doniesioną, nie zdecydował się na opuszczenie ławki rezerwowych Ninjas in Pyjamas. Wtedy włodarze skierowali wzrok na Polaka, który przyjął ofertę. W przeszłości Paweł innocent Mocek reprezentował takie drużyny jak: PENTA Sports czy Sprout. Ostatnie miesiące spędził jednak w Illuminar Gaming. To właśnie pod ich banderą sięgnął po triumf w Games Clash Masters 2019, ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2019, Eden Arena Malta Vibes 3, czy zakwalifikował się na WESG 2019.

Pierwsze mecze MAD LIONS będziemy mogli zobaczyć już 8 sierpnia, wtedy rozpocznie się DreamHack Open Summer, natomiast w drugiej połowie sierpnia formacja weźmie udział w ESL One Cologne. Co z Illuminar? Na ten moment nie znamy odpowiedzi na to pytanie.

Skład MAD LIONS prezentuje się następująco:

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen
  • Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener
Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top