Dołącz do naszej społeczności!

Grzegorz Stefański

Grzegorz StefańskiDzisiaj o godzinie 16 poprzez Social Media Actina Pact poinformowała, że do ich drużyny Counter Strika dołączą Szymon "Crityourface" Pluta i Krzysztof "Goofy" Górski.

31 lipca Actina Pact oficjalnie rozstała się z dwójką swoich zawodników: Piotrem "morelzem" Taterką i Adrianem "IMD" Pieperem. Dla wszystkich fanów polskiej sceny Counter Strika było to olbrzymie zaskoczenie. Wiele osób zastanawiało się kto zajmie ich miejsce. Dzisiaj o godzinie 16 wszystko stało się jasne. Do "rodzinki" PACT dołączyli dwaj dobrze znani gracze: Szymon "Crityourface" Pluta i Krzysztof "Goofy" Górski.

Szymon "Crityourface" Pluta był jeszcze do 30 lipca graczem Codewise Unicorns. W międzyczasie pojawił się również na badaniach w drużynie x-kom AGO i to właśnie z tą organizacją wielu fanów wiązało jego przyszłość. Zaś Krzysztof "Goofy" Górski w kwietniu został przesunięty na ławkę rezerwową X-kom Teamu, a 28 czerwca przestał być zawodnikiem wymienionej organizacji.

Już niedługo będziemy mogli zobaczyć chłopaków w akcji, gdyż zagrają w turnieju AGA oraz w MDL. Jak im pójdzie w nowym zespole? Czy Actina Pact stanie się jedną z najlepszych drużyn w Polsce? O tym przekonamy się już niedługo!


Proponowane posty:


Counter Strike

Device w szpitalu - Pimp oraz Dennis stand-in'ami!


Counter Strike

VIRTUS.PRO POKONUJE FAZE CLAN! ZA TAKIMI VIRTUSAMI TĘSKNILIŚMY!


Counter Strike

Virtus.Pro nie wychodzi z grupy na WESG!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: