Counter Strike

Kwalifikacje do Games Clash Masters na Narodowym!

 

Pierwszy turniej kwalifikacyjny do Games Clash Masters zostanie rozegrany w trakcie Meet Pointu na PGE Narodowym! 
Polskie drużyny CS:GO zmierzą się od 24 do 26 maja w trakcie festiwalu gier, esportu i fantastyki Meet Point na PGE Narodowym. Scena turniejowa stanie w strefie gamingu i będzie jedną z głównych atrakcji wydarzenia. W 2018 r. podczas Meet Pointu odbył się pierwszy turniej CS:GO na PGE Narodowym oraz spotkania z ponad 50 youtuberami. W tym roku gracze spotkają się nie na płycie stadionu, ale na dwóch piętrach strefy Biznes Klubu, gdzie powstanie wiele stref i atrakcji. Wydarzenie jest częścią Warszawskich Targów Ksiażki. Na oba wydarzenia obowiązuje jeden wspólny bilet dostępny na http://www.meetpoint.waw.pl/.

 

Turniej wyłoni reprezentację Polski w CS:GOKwalifikacje będą miały charakter narodowy i weźmie w nich udział osiem drużyn. Pierwsze 5 zostaną zaproszone przed organizatorów. Do nich dołączą 3 zespoły wyłonione w eliminacjach online, które będą otwarte dla wszystkich chętnych graczy. Turniej zostanie rozegrany w formacie GSL. W piątek zmagania będą odbywały się na dwóch scenach jednocześnie – jeden mecz zostanie rozegrany na scenie Games Clash Masters, a drugi na scenie Actiny, która jest partnerem technologicznym wydarzenia.  

Zwycięzca trzydniowych zmagań dostanie zaproszenie do finałów Games Clash Masters w Gdyni. Tam, jako reprezentant Polski zmierzy się o 100.000$ w trakcie widowiskowego turnieju. W gdyńskim finale ostatecznie weźmie udział 6 zaproszonych drużyn oraz 2 wyłonione w polskich i międzynarodowych eliminacjach.

Komentarze

Scroll to top