Sprzęt

Top 3 smartwatche damskie marki Huawei

 

Smartwatch dla kobiety powinien spełniać wiele różnych wymagań. Inteligentne zegarki damskie powinny nie być wyposażone w praktyczne funkcje, ale też dobrze prezentować się na dłoni, stanowiąc dodatek do stylizacji na różne okazje. Smartwatch to już nie prezent dla miłośnika gadżetów, a powszechnie używany sprzęt, dlatego wybór modeli różnych producentów jest naprawdę szeroki. Wiele zegarków oferowanych jest w dwóch lub nawet trzech rozmiarach. Te mniejsze często przypadają do gustu paniom, zwłaszcza, jeśli można je dodatkowo spersonalizować, wybierając kolor obudowy, pasek oraz tarczę. Poniżej skupimy się na najciekawszych zegarkach od firmy Huawei. Jaki wybrać? Mamy swoich faworytów!

Smartwatch kobiecy – najważniejsze cechy i parametry

Huawei co roku dostarcza miliony smartfonów na całym świecie. Nic dziwnego, że produkuje także inteligentne zegarki, które współpracują z telefonami. Na co zwracać uwagę przeglądając dostępne modele? Poniżej wypunktowaliśmy najważniejsze elementy w specyfikacji.

  • Koperta – zazwyczaj ma okrągły kształt, choć są także modele kwadratowe i prostokątnej z zaokrąglonymi krawędziami. To, jaka stylistyka ci odpowiada, jest kwestią indywidualną. Oprócz wyglądu należy zwracać uwagę także na jakość wykonania i zastosowane materiały.
  • Pasek – może być wykonany z silikonu lub innego tworzywa sztucznego, skórzany, ceramiczny albo metalowy. Ten sam zegarek z innym paskiem może tworzyć całkowicie odmienny wizerunek.
  • Czas działania – jeśli smartwatch może długo pracować bez konieczności ładowania, to znaczy, że będziesz na nim polegać w każdej sytuacji. Szybko rozładowujący się akumulator sprawi, że nie zobaczysz godziny ani najważniejszych powiadomień. Dlatego warto przed zakupem sprawdzić pojemność baterii i orientacyjną żywotność wyrażoną w dniach i godzinach.
  • Dostępne funkcje – im jest ich więcej, tym bardziej wszechstronny będzie wybrany smartwatch. Zaawansowane modele pozwolą realizować złożone plany treningowe, planować sen, śledzić cykl menstruacyjny, poziom nawodnienia, stres i wiele innych rzeczy. Zawsze warto mieć pod ręką (a właściwie na ręku) takiego asystenta, który pomoże w wielu codziennych sytuacjach.

Smartwatch Huawei dla pań – polecane modele

Wiesz już, na co zwracać uwagę wybierając kobiecy smartwatch. Przyjrzyj się teraz polecanym modelom.

Smartwatch HUAWEI Watch Fit – taki zegarek może być atrakcyjną opcją dla nastolatki lub studentki. Zachęca niską ceną oraz nowoczesnym, młodzieżowym designem. Ekran AMOLED ma wysoką rozdzielczość i bogatą kolorystykę, dzięki czemu dostrzeżesz na wyświetlaczu wszystkie istotne informacje. Co więcej, koperta razem z paskiem waży zaledwie 34 g, więc nawet nie poczujesz, że masz go na ręku. Sprzęt umożliwia korzystanie z 96 trybów sportowych, co sprawi, że bez problemu będziesz monitorować każdą aktywność, sprawdzając liczbę spalonych kalorii, przebyty dystans, szybkość, czas treningu. Bardzo dobrze działa także pulsometr oraz monitorowanie snu.

Smartwatch HUAWEI Watch GT3 Active 42 mm – okrągły smartwatch wyglądem bardziej nawiązuje do klasycznej elegancji niż technologicznego, sportowego designu. Jego bardzo dużym atutem jest czas pracy. Pojemny akumulator wystarcza na tydzień działania na jednym ładowaniu, a w przypadku intensywnego korzystania z różnych funkcji – nawet na cztery dni. Precyzyjnie mierzy tętno i saturację krwi, umożliwia prowadzenie rozmów za pomocą technologii Bluetooth. Z zegarkiem można iść pod prysznic, a nawet w nim pływać.

Smartwatch GPS HUAWEI Watch GT 3 Pro – zegarki z serii Pro cechują się podwyższoną wytrzymałością przy zachowaniu tych samych funkcji smart. Tworząc smartwatch, wykorzystano między innymi ceramikę high-tech. Te modele są dziesięć razy twardsze od klasycznych, antyalergiczne, ale do tego jeszcze odporne na korozję, ciepło i zużycie. Warto zdecydować się na HUAWEI Watch GT 3 Pro, jeśli przywiązujesz się do rzeczy i nie planujesz szybko wymieniać zegarka na nowy. Taki smartwatch to naprawdę zakup na wiele lat. Jest wyjątkowo trwały, a przy tym przykuwa wzrok i ma wszystkie przydatne funkcje związane z monitorowaniem zdrowia i aktywności sportowych.

Odkryj wszystkie smartwatche damskie Huawei w sklepie MediaMarkt!

Komentarze

Scroll to top