Eventy

Cooler Master ogłasza kolejną edycję prestiżowego – Case Mod World Series

 

Cooler Master Case Mod World Series 2024 to coś więcej niż zawody. To zaproszenie do kształtowania przyszłości poprzez łączenie technologii i kreatywności w inspirujący sposób.

„Tworzenie teraźniejszości, przewidywanie przyszłości”, takim sloganem producent chce zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu. Modderzy z całego świata będą rywalizować o atrakcyjne nagrody, a jest o co walczyć bowiem główna wygrana wynosi ponad 20 000 zł. Organizowany przez firmę konkurs Case Mod World Series jest największym wydarzeniem tego typu.

Cooler Master od lat wspiera środowisko zajmujące się moddingiem, czyli efektownym przerabianiem i stylizowaniem obudów komputerowych oraz całych komputerów. Warto wziąć udział w takiej imprezie bo i wygrane są niemałe. Pula nagród w tym roku wynosi blisko 70 000 zł. Zwycięzcy nie tylko otrzymają nagrody pieniężne, ale także zyskają uznanie w globalnych społecznościach modderów i graczy.

Na tegoroczny konkurs składają się dwie kategorie: Scratch Build of the Year i Tower Mod of the Year. Zwycięzcy wspomnianych kategorii otrzymają ponad 20 000 zł. Zdobywcy drugiego miejsca zgarną po 10 000 zł, zaś za zajęcie trzeciego miejsca gwarantowana jest nagroda w wysokości 4000 zł.

blank

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Prześlij swoje zgłoszenie przed 7 czerwca, wypełniając ostateczny formularz zgłoszeniowy (otwiera się 15 kwietnia 2024 r.). Następnie rozpocznij pracę nad swoim buildem i udokumentuj ją, masz na to czas od 15 kwietnia do 24 września. Finał CMWS 2024 i ogłoszenie zwycięzców zaplanowano na 18 października b.r..

blank

Wszelkie informacje, jak krok po kroku przystąpić do tego niesamowitego konkursu znajdziesz tutaj

blank

Komentarze

Scroll to top