Dołącz do naszej społeczności!

Konrad Rychlik

Konrad Rychlik30.10 - co Wam mówi ta data? Jeszcze nic? Od teraz zacznie! Witamy na eSportWay.pl - polskim centrum eSportu.


Wiele prób, błędów, zmian - droga jaką przeszliśmy od Gametive do eSportWay.pl była długa i pełna niespodzianek. Dzisiaj z dumą możemy ogłosić, że jesteśmy już blisko zamierzonego celu - celu, który postawiliśmy sobie niemal dwa lata temu, w listopadzie 2015. Wtedy jako osoby bez żadnego doświadczenia w pracy z portalem internetowym postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Rezygnując z dalszego zajmowania się forami gamingowymi przenieśliśmy się na serwis informacyjny. To było dla nas zupełnie nowe doświadczenie, które teraz owocuje w świetne znajomości i upór w dążeniu do szczytu.

Zakładając Gametive nie spodziewaliśmy się łatwej przeprawy - nie ma co ukrywać, rzeczywiście łatwa nie była. Udało nam się jednak zebrać młodą i ambitną ekipę, którą po roku działalności puściliśmy w świat eSportu, gdzie teraz zajmują ważne i cenione stanowiska. Wtedy postawiliśmy na zmianę marki - tak rozpoczął się proces budowania eSportWay, czyli polskiego centrum eSportu. Nowa ekipa, nowe pomysły, nowe rozwiązania - czeka nas kolejny okres ciężkiej pracy. My ze swojej strony zrobimy wszysto, aby okazał się równie owocny, co czasy Gametive - Was możemy tylko prosić o pomoc. Bądźcie z nami i kibicujcie naszej ekipie. Do zobaczenia na eventach!


Proponowane posty:


Inne

VALVE Z NOWĄ KOLEKCJĄ!


Inne

WALKA WIECZORU FAME MMA


Inne

Ogromne promocje na SteelSeries!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: