Dołącz do naszej społeczności!

Paweł Seyda

Paweł SeydaPatch 9.5 nie wprowadza nic szczególnie szalonego. Akali dostała parę buffów jednak wciąż granie nią na midzie może nie być najprzyjemniejsze. Największą i chyba najbardziej oczekiwaną zmianą jest rework Morgany I Kayle.

 

O ile w przypadku tej pierwszej różnice są głównie graficzne, tak Kayle została stworzona praktycznie od zera. Jak zwykle, niektórzy championi dostali małe nerfy, inni zostali zbuffowani, jednak żadna modyfikacja nie uderzyła w nikogo zbyt mocno. Warto jest jednak zwrócić uwagę na zmiany jakie dotknęły Vi, na którą przez parę miesięcy Riot Games nie miało pomysłu. Zmniejszony został przyrost prędkości ataku. Pasywka ma teraz dłuższy czas odnawiania, można go skrócić używając W, któremu została zwiększona prędkość ataku. Obrażenia obszarowe od E mogą teraz być krytyczne, a czas odnowienia R został wydłużony.

 

Poza zmianami w mecie, mamy też dobre wiadomości dla fanów trybu ARURF. Pozostanie on na serwerach League of Legends jeszcze przez kolejne dwa patche. Z pewnością dobra decyzja, szczególnie, że tryb ten potrafi dostarczyć ogromnej dawki emocji i zabawy. Zapowiedziano także kolejne skórki; K/DA Ahri Prestige Edition oraz Arclight (Świetlisty) Brand. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o patchu 9.5 zapraszam na stronę leagueoflegends.comProponowane posty:


League of Legends

Nowe rangi pozycyjne!


League of Legends

Podsumowanie LEC- czyli kto ma największe szanse w playoffach


League of Legends

Vizicsacsi i Hyllisang odchodzą z UOL!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: