Dołącz do naszej społeczności!

Florian Ficek

Florian FicekZa nami już trzy dni majora. Przez ten krótki okres poznaliśmy dwie ekipy, które zagrają w Legends Stage oraz dwóch przegranych!

 

Na sam początek dnia oglądaliśmy dwa spotkania o awans, w pierwszym Liquid okazało się minimalnie lepsze od Vega Squadron (19:17). Kojelny mecz to była prawdziwa wisienka na torcie! Astralis podejmowło NiP, emocji nie brakowało. Po długim maratonie, to właśnie ekipa ze Szwecji pokonała Duńczyków 28:26.

Następne spotkania odbywały się między drużynami z bilansem 1:1. W pierwszym compLexity pokonało BIG 16:12. W drugim Spirit zmiażdżyło Rogue 16:4. HellRaiser wygrało 16:14 z Gambit. OpTic po kolejnym maratonie tego dnia zwyciężyło 28:26 z TYLOO.

Późnym wieczorem rozpoczęły się mecze o wszystko. Najpierw Space Soliders przegrało 19:15 z Renegades. Kilka minut przed 1:00 (polskiego czasu) rozpoczęło się długo wyczekiwane spotkanie z udziałem Virtus.pro. Mecz należał do jednych z krótszych, bowiem słabiutcy Polacy ulegli 16:6 z North. Warto zaznaczyć, że Michał „snatchie” Rudzki wykręcił statystki 26-16 oraz 119.0 ADR! 

 

Jutrzejsze spotkania wyglądają następująco:

z bilansem 2:1

Astralis : Spirit

Vega Squadron : compLexity

HellRaisers : OpTic

 

z bilansem 1:2

TYLOO : Renegades

North : Rogue

Gambit : BIG

 

Zapraszamy od 12:00 na twitcha!


Proponowane posty:


Counter Strike

KFC organizuje pierwsze mistrzostwa e-sportowe w Europie Środkowowej w ramach programu KFC BATTLE


Counter Strike

WTORKOWY MARATON POLSKICH DRUŻYN W ESEA MDL


Counter Strike

ENCE zwycięzcą BLAST Pro Series Madrid 2019!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: