Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Kołodziejczyk

Mateusz KołodziejczykWczoraj AGO rozegrało swoje półfinałowe spotkanie, gdzie naprzeciwko polskiej formacji stanęło niemieckie EURONICS. Biorąc pod uwagę, że AGO wyszło z przedostatniego miejsca w grupie do play-offów, można mówić o pewnym zaskoczeniu. Pozytywnie cieszy fakt, że to Grzegorz SZPERO Dziamałek czyli dwudziestosiedmioletni, były gracz KINGUIN, odnalazł się w meczu i pokazał, że jest warty swojej ceny.

 

Pierwsze spotkanie na mapie cache minęło bardzo szybko. Prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, tak szybkiego i pewnego zwycięstwa AGO Esports bowiem wygrali oni wynikiem 16:1. Dzięki całkowitej dominacji formacji z Polski, Ci zebrali wiele pewności siebie, co z pewnością przyczyniło się do luźniejszego podejścia do mapy numer dwa, jaką okazał się mirage. Polska mapa była nieco bardziej interesująca i w porównaniu do cache, można powiedzieć wyrównany. Zakończył się wynikiem 16:10, a AGO mogło się cieszyć zapewnionym miejscem w finale, gdzie będą walczyć o 18,000$.

 

Dziś o godzinie 18:00 swoje spotkanie o miejsce w najważniejszym meczu turnieju, rozegra HAVU oraz EURONICS. Polscy zawodnicy na tym turnieju z obiema organizacjami już zdążyli się uporać, pokonując je wynikiem 2:0. Finał natomiast odbędzie się o 20:30 w systemie BO3. Faworytem jest na pewno AGO, ale z tyłu głowy należy mieć, że Counter Strike, to gra błędów, dużą rolę odgrywa także szczęście, którego miejmy nadzieję, polskiej formacji nie zabraknie.


Proponowane posty:


Counter Strike

POTĘŻNA KARA DLA GOOGLE! CZY AMERYKAŃSKI GIGANT SIĘ POZBIERA?


Counter Strike

NEO powraca wraz ze swoją marką NEOGEAR!


Counter Strike

ENCE AWANSUJE NA IEM KATOWICE 2019!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: