Counter Strike

Zarabiaj pieniądze za granie na serwerach społecznościowych!

 

Czy myślałeś kiedyś, że zarabianie za granie w CS:GO jest w zasięgu, nawet jeżeli nie jesteś proplayerem? Od niedawna jest to możliwe dzięki stronie BoostProject!

Jak działa ta strona?

Strona przeznaczona jest jednocześnie dla graczy, jak i właścicieli serwerów. Jako gracz, możemy wybrać gdzie chcemy zagrać. Obok wyświetla się stawka jaką zarabiamy na grę na danym serwerze.

Po wybraniu serwera przechodzimy do gry. Zapraszając kolegów możecie spędzić czas na grze w CS’a i jednocześnie zdobyć punkty na jakieś tam skiny :).

Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów na stronie możemy przejść do sklepu i wymienić je na skórki!

Jest to bardzo prosta mechanika, i co najważniejsze skuteczna. Strona jest zaufana i współpracują z nią takie znane witryny jak coinsell.pl czy csgopaka.pl

Natomiast właściciele serwerów mogą wystawić swój serwer na danej stronie. Co najważniejsze, kupując reklamę na BoostProject, płaci się tylko za osoby, które wejdą na serwer. Oznacza to, że macie na 100% pewność, że nie wyrzucicie pieniędzy w błoto, a zapłacicie za użytkowników korzystających z serwera.

Jak na razie strona jest stosunkowo świeża, lecz myślę że po czasie pojawi się więcej serwerów, a skiny do wypłaty będą bardzo różnorodne i każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo zapraszam was na ich fanpage na Facebooku, gdyż są tam liczne giveawaye 🙂

Link do strony znajdziecie Tutaj!

Komentarze

Scroll to top