Dołącz do naszej społeczności!

Mateusz Łubik

Mateusz Łubik 

Już od dzisiaj H1Z1 o godzinie 19:00 przechodzi na model Free-to-play!


Zaledwie tydzień po wyjściu z beta testów i wydaniu faktycznej wersji gry, twórcy postanowili zmienić jej model na free-to-play, czyniąc H1Z1 Battle Royale drugą popularniejszą grą tego typu, za fortnitem. Czym jest to spowodowane? Kiedy PUBG pobija wszelkie rekordy sprzedaży, a Fortnite jest na czele Twitch.tv, H1Z1 zdaje się umierać. Najwyższy peak zaliczyło 28 lutego (data premiery gry) i było to około 14 tysięcy. Wczoraj zaś ta liczba sięgała już tylko 9,423 graczy, kiedy PUBG miał ostanio... 3,236,027. Różnica jest ogromna, więc twórcy postanowili po prostu zaryzykować i spróbować swoich sił w Free-To-Play.

 

Co jednak pozostanie graczom, którzy zakupili grę?

 

Mają oni otrzymać paczki w grze, o wartości około 30/50 dolarów zawierające np. czaszki czy jakieś kurtki w grze.Czy twórcy chcą zrobić coś jeszcze, żeby uratować swoją pozycję?

 

Tak! 21 Kwietnia ma wystartować "H1Z1 Pro League", z aż 15 drużynami, walczącymi naprzeciwko siebie w Las Vegas! Do stworzenia ligi, DayBreak sprzymierzyło się z Twin Galaxies, a ekskluzywnym partnerem, nie kto inny jak Facebook, gdzie będziemy mogli oglądać mecze, niestety niedostępne na Twitch.tv. Nie jest to liga bez chętnych - Potencjał zauważyli w niej, takiej drużyny jak : TSM, Luminosity, Echo Fox, CLG czy Cloud9!

 

 

Przewiduje się, że minimalna pensja dla zawodników za udział w lidze to 50.000 dolarów! To tylko pensja minimalna, a organizacja złożona z przyszłych zawodników i tak jeszcze nie doszła do porozumienia! Najlepsi zawodnicy, bedą mogli liczyć na kilkukrotnie większe pensje, co wydaje się absurdalne, myśląc o tym, że liga nawet jeszcze nie wystartowała. Czy twórcy myślą, że wkroczenie H1Z1 do świata esportu, odniesie tak duży sukces jak CS:GO czy League of Legends? Tego nikt nie wie, ale z niecierpliwością czekamy na start. I życzymy wszystkim miłego grania, na nowej darmowej wersji gry!


 


Proponowane posty:


Inne

DARK SOULS 3 BOSSY KTÓRE DAŁY NAM POPALIĆ


Inne

5 NIEZNANYCH FAKTÓW NA TEMAT E-SPORTU!


Inne

Jak esport wspiera WOŚP?


SPONSOROWANE

Udostępnij post: