Dołącz do naszej społeczności!

Karol Rudowski

Karol RudowskiSK w turnieju StarSeries i-League Season 4 pokonuje Natus Vincere.
          Pierwszą mapą, na której odbywało się spotkanie był Cobblestone wybrany przez "coldzerę" i spółkę. Brazylijska drużyna z małymi kłopotami ostatecznie wygrała pierwszą mapę wynikiem 16:12. Najwięcej fragów podczas tej mapy zaliczył na swoje konto Gabriel Toledo, znany nam pod nickiem "FalleN". " Jego koledzy z drużyny też bardzo skutecznie zagrali tę mapę, co przełożyło się na triumf.  


          Drugą mapą było Inferno wybrane przez NaVi. Ta mapa również, z jeszcze większą przewagą została wygrana przez Brazylijczyków. Na tej mapie najwięcej zabójstw rozdał gracz SK, "TACO". Ta mapa nie była jakoś bardzo wyrównana. Gracze SK pokazali wysoką klasę, to właśnie oni zdominowali mapę. Brazylijczycy wygrali drugą połowę wynikiem 16:7. 

           Moim zdaniem drużyna SK zasługiwała na to zwycięstwo. Nieustannie trenują, co jak widać przekłada się na wygrane. Brazylijczycy jednym słowem zdominowali przeciwnika. Po najnowszym, wczorajszym notowaniu HLTV nadal zajmują drugie miejsce w rankingu. Przed nimi jest tylko mocarny FaZe Clan. Sądzę też, że SK razem z Cloud9 są faworytami całego turnieju.
           

          Życzę miłej nocy pełnej emocji, bo właśnie trwa pojedynek SEAL Esports i Pompa Teamu. Z racji ESEA MDL Season 27 Europe  PRIDE z minisem na czele podejmie brytyjski team o nazwie Wind and Rain. Ten mecz już o godzinie 22:00! :) 


 


Proponowane posty:


Counter Strike

BLAMAŻ MIBR I SUKCES RENEGADES! PODSUMOWANIE PIERWSZEJ FAZY StarSeries&i-League Season 7!


Counter Strike

Filip NEO Kubski oficjalnie zawodnikiem FAZE CLAN!


Counter Strike

VIRTUS.PRO JEDZIE NA LANA! NADCHODZĄCE TURNIEJE W CS:GO!


SPONSOROWANE

Udostępnij post: