Counter Strike

Wejdź na ścieżkę profesjonalnego esportu! Atrakcyjne nagrody na turnieju Łomża Zero Esport Tour!

 

Informacje o zapisach do eliminacji online do turnieju Łomża Zero Esport Tour pojawiły się na naszym portalu już wcześniej (wszystkie sloty zostały zabukowane w niecały tydzień!). Dziś nadszedł czas na przybliżenie wszystkim uczestnikom o co tak naprawdę zawalczą w owych rozgrywkach. Nagrody dla zwycięskiej piątki prezentują się bardzo ciekawie, zapraszam więc wszystkich do uważnego zapoznania się z artykułem!

 

NAGRODY:

 

Hospitality drużynowe

Cyberwolves wraz z partnerami gwarantuje zorganizowanie wyjazdów i pokrycie kosztów udziałów uczestników. Zapewnią oni również pełną opiekę i wsparcie podczas zmagań esportowych. Tyle pozytywów, a to dopiero początek nagród!

 

Sesje treningowe

Na łamach naszego portalu pojawiło się już kilka poradników, które mają pomóc poprawić grę. Organizatorzy zapewnią możliwość nauki i trenowania taktyk podczas cyklicznie organizowanych zgrupowań, które poprowadzą najlepsi polscy trenerzy w profesjonalnych centrach szkoleniowych!

 

Zarządzanie wizerunkiem

Nie od dziś wiadomo, iż o wizerunek trzeba dbać. Jednak, gdy zyskuje się sławę, może się to okazać znacznie trudniejsze i istotniejsze niż wcześniej. Dlatego też nasz partner umożliwi skorzystanie z pomocy specjalistów zarządzających wizerunkiem w sporcie oraz przygotuje on oferty sponsorskie, zapewniając tym samym wsparcie prawne i mentorskie.

 

Wsparcie 360

Podczas, gdy Twoja kariera esportowa będzie się rozwijać, Twoje ciało również musi otrzymać odpowiednie wsparcie. Zwycięzcy zostaną objęci opieką medyczną, psychologiczną oraz dietetyczną. Dodatkowo otrzymają oni pakiet usług rozwojowo-ruchowy w czasie trwania kontraktu.

 

Merchandising

Każda organizacja esportowa posiada swoje koszulki, logo oraz gadżety. Drużyna zwycięska otrzyma możliwość tworzenia swojej marki na profesjonalnym poziomie. Kto nie chciałby mijać na ulicach kibiców w koszulkach z nazwą swojego teamu?

 

Wsparcie medialne

Organizatorzy zapewnią zwycięskiej piątce warsztaty, które pomogą jej w skutecznym komunikowaniu się z fanami i tworzeniu treści medialnych. Dodatkowo poprowadzą oni Social Media zwycięskiego teamu!

 

Wszystkie nagrody niecierpliwie czekają na zwycięzców cyklu. Serdecznie zachęcamy do udziału w turnieju Łomża Zero Esport Tour – każdy może podnieść rzuconą rękawicę, lecz niech zwycięży najlepszy!

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top