Eventy

ZOTAC CUP FIGHT FOR CHARITY– POPULARNI STREAMERZY WALCZĄ O 100 000$

 

HONG KONG30 maja 2018 rokuZOTAC Technology, światowej klasy producent innowacyjnych podzespołów komputerowych, z radością ogłasza, że dzisiaj startują finałyZOTAC CUP Fight For Charity w League of Legends. Turniej jest rozgrywany podczas targów Computex odbywających się w Tajpej. W rozgrywkach zobaczymy popularnych streamerów: CooLifeGame(Hiszpania), Guan Zong (Chiny), Hao Kai (Chiny) Voyboy(USA) i Kaypea (Kanada)

 

Pula nagródtego wydarzenia to aż 100 000$, a cała suma zostanie przekazana organizacjom charytatywnym. Rozgrywki będą transmitowane na żywo na platformieTwitch, HUYA i na oficjalnej stronie wydarzenia. Za oprawę i komentarz odpowiadają Jake„Spawn”Tiberi, Matthew„Fish” Stewart i Rikki„Riku”Quiapon.

 

Od kwietnia, za pośrednictwem platformy turniejowej ZOTAC CUP, rozgrywane były kwalifikacje online dla graczy z Azji, Europy i obu Ameryk. Dziewięciu najlepszych uczestników tych zmagańawansowało do półfinału, który został rozegrany w dniach 28-29 maja podczas targów. W tej fazie turnieju spotkali się oni z lokalnymi streamerami, aby stoczyć pojedynek o ostatnie pięć miejsc w Wielkim Finale. Cała dziesiątkafinalistówbędzie walczyć o pieniądze dla Esports Foundation US, Gaming-Aid, Make-A-Wish Foundation, MercyMalaysia i Oaktree Foundation.

 

Jako lider w branży cieszymy się, że możemy w ten sposób zachęcać graczy do działania, które przełoży się na pomoc w dobre sprawie. Ten rok jest bardzo szczególny, ponieważ udało się nam zaangażować wiele utalentowanych osób, które zechciałypoświęcić swój czas, aby pomagać potrzebującym.Dziękujemy również za wsparcie naszym partnerom: NVIDIA, HUYA, Intel, Logitech Gaming, ViewSonic, COUGAR i Battlefy– komentuje Tony Wong, dyrektor generalny ZOTAC Technology.

 

Nasi partnerzy z fundacji charytatywnych założyli własną stronę do przekazywania datków, aby móc przyjmować darowizny od graczy z całego świata. Każdy może wesprzeć ulubionego streamera i fundację – dodaje ChinnyChuang, dyrektor ds. marketingu w ZOTAC.

 

ZOTAC GAMING zapewniagraczom biorącym udział w turnieju najmocniejszy sprzęt– zupełnie nową generację MEK MINI. To ultrakompaktowe komputery stacjonarne do gier. Są one wyposażone w karty graficzne ZOTAC GAMING GeForce RTX 2070 i procesory dziewiątej generacji – Intel Core i5.Dzięki nim wszyscy gracze na scenie będą mogli nie tylko dać się ponieść swoim umiejętnościom, ale też bez przeszkód transmitować w sieci swoje zmagania. Komputery ZBOX Streaming Mini PC z procesoramiIntel Core wyposażonezostały bowiem dodatkowo w karty przechwytującewideo Avermedia M.2i oprogramowanie Streamlabs OBS,połączone są z MEK MINI.

 

Na stoisku ZOTAC jest również prezentowana linia komputerów ZBOX MINI, które zostały stworzone z myślą o kartach graficznych o zupełnie nowych konfiguracjach.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat ZOTAC CUP Fight for Charity LOL Tournament, zachęcam do odwiedzenia poniższych stron:

Strona wydarzenia

ZOTAC CUP Fight for Charity na Battlefy

ZOTAC CUP – kanał Twitch.tv

Komentarze

Scroll to top