Eventy

Promocje na bilety na PGA 2020 z okazji Prima Aprilis!

 

Z okazji 1 kwietnia przygotowaliśmy specjalną promocję. Dzięki niej bilety na kolejną edycję PGA można nabyć w zdecydowanie niższej cenie!

1 kwietnia to dzień żartów, zmyślonych wiadomości i wielu dowcipów. Dziś jednak jesteśmy zupełnie poważni i #GramyNaSerio. Przygotowaliśmy specjalną promocję, dzięki której bilety na tegoroczną edycję Poznań Game Arena można nabyć
po obniżonych cenach. To nie żarty!

Promocja dotyczy wszystkich wejściówek, zarówno tych na VIP DAY, jak i na „dni dla publiczności” (sobota i niedziela). Czekają na Was 33 bilety tańsze o 33% oraz 50 biletów na „dni dla publiczności” przecenione o 50%. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę platformy biletowej ToBilet.pl (bit.ly/GramyNaSerio). Przy zakupie biletów należy wybrać hasło rabatowe odpowiadające wybranym wejściówkom. W przypadku biletów na VIP Day jest to GramyNaSerioPiątek, na sobotę – GramyNaSerioSobota, na niedzielę – GramyNaSerioNiedziela.

Promocja trwa do niedzieli lub do wyczerpania puli. Nie zwlekajcie i już dziś zapewnijcie sobie udział w największych targach gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poznań Game Arena to trzydniowe wydarzenie, w którym uczestniczy blisko
80 tysięcy miłośników gamingu, esportu i nowych technologii. Bogaty program PGA wypełniają przedpremierowe i premierowe pokazy gier, prezentacje najnowszego sprzętu i oprogramowania, turnieje e-sportowe, spotkania z gwiazdami Internetu
i wiele innych atrakcji.

Komentarze

Scroll to top