Eventy Gry

Ruszyły zapisy na Ponton Cup 3, czyli największy Polski turniej Heroes 3!

 

Wielu fanów gry Heroes of Might and Magic III na pewno dobrze kojarzy Mistrzostwa Polski. Dużo źródeł wskazuje na to, że tegoroczne się nie odbędą. Ale to nie oznacza, że żadnego turnieju nie będzie! 1 czerwca rozpoczęły się zapisy do zawodów Ponton Cup 3, największego ogólnopolskiego turnieju Heroes III w tym roku. Rozgrywki są otwarte dla wszystkich, a zapisy są bezpłatne. Aby wystartować w turnieju, wystarczy jedynie:

  1. Wejść na stronę: https://pontoncup.pl gdzie znajdziemy regulamin i możliwość zapisu na turniej.
  2. Dołączyć do Discorda https://discord.gg/fantom i wybrać rangę PontonCup na kanale ?-wybierz-rangę. W ten sposób umawiamy się na rozgrywki z przeciwnikami.

Zasady rozgrywek

Turniej Ponton Cup 3 wystartuje już 16 czerwca. Gracze zostaną rozlosowani w grupy, a same rozgrywki będą przeprowadzane na zasadzie BO1 każdy z każdym. Ci którym pomyślnie uda się przejść fazę grupową awansują do fazy pucharowej, w której mecze będą rozgrywane w formacie BO3. Finał również odbędzie się w systemie BO3. Wydarzenie będzie organizowane w Gaming House Pact wraz z profesjonalnym komentarzem.

Pula nagród rzeczowych i pieniężnych ma sięgnąć 10000zł. W turnieju wezmą udział najpopularniejsi polscy streamerzy Heroes III oraz najlepsi polscy gracze tejże gry. Więcej informacji znajdziesz na oficjalniej stronie Ponton Cup 3 – https://pontoncup.pl.

Komentarze

Scroll to top