ZNAMY FINALISTÓW ELEAGUE PREMIER

Za nami półfinały Eleague Premier 2018, czyli pojedynki Astralis vs mousesports oraz Natus Vincere vs Liquid.

Jako pierwszy oglądalismy pojedynek Duńczyków z popularnymi myszami. Astralis jako pierwszą mapę wybrało de_nuke, mapę której w obecnym składzie nie orzegrali na turnieju LAN'owym, po pierwszej połowie na hudzie widniał wynik 9:6 dla duńskiej formacji, którzy wygrali drugą rundę pistoletową (podobnie jak pierwszą) i doprowdzili kolejnymi wygranymi rundami do wynik 13:6. Ostatecznie wygrali pierwszą mapę 16:11, a na serwerze błyszczał gla1ve zaliczając 29 eliminacji.

Drugą mapą był wskazany przez mousesports de_mirage. Jednak po pierwszej połowie to duńska formacja prowadziła 12:3 i ostatecznie zwyciężyli 16:10, mimo próby powrotu składu Snax'a. Tym samym pierwszym finalistą zostało Astralis.

W drugim meczu NaVi walczyło z Liquid, w którego składzie wystąpił TACO pomimo informacji o śmierci ojca. Na de_dust2, wskazanym przez Liquid, pierwsza połowa przebiegła pod dyktando amerykańskiej ekipy, która zwyciężyła 10:5, jednak skład z regionu CIS walczył o powrót, jednak przegrał 13:16, a najlepiej prezentował się EliGE który ustrzelił 27 fragów. NaVi jako swoją mapę wybrało de_overpass, lecz mimo dwóch wygranych pistoletówek przegrali mapę 9:16, a mecz 0:2. Na drugiej mapie błyszczał Twistzz, który zdobył 26 fragów.

Finał Astralis vs Liquid już 29 lipca o 20:00 czasu polskiego.