Counter Strike

Znak jakości przyznany dla GG League

 

        Ostatnimi dniami Znak Jakości ELIGA został nadany dla pomysłu GG League. Odznaczenie to nakładają osoby z Izako Boars, Team Kinguin, PRIDE oraz AGO Esports. GG League to pierwsza inicjatywa, która może cieszyć się tym pochlebstwem.

 

          Sens nadawania tego znaku tłumaczy nam Jakub Paluch, który jest aktualnym Prezesem Zarządu ELIGA:
Znak Jakości otrzymują turnieje stanowiące wzór, m.in. z punktu widzenia poziomu rywalizacji i organizacji, w tym – kompetentnych administratorów i sędziów. Kolejne wyróżnienie to efekt nieprzerwanego zaangażowania najbardziej utytułowanych polskich drużyn esportowych w rozwój krajowej sceny rozgrywek – mówi Prezes Zarządu ELIGA.

 

          Organizatorem Good Game League jest Mateusz Matysiak, który również wypowiedział się na ten temat:

Jesteśmy szczęśliwi, że mimo krótkiego stażu naszej organizacji, udało nam się już uzyskać w branży wizerunek podmiotu rzetelnego. Znak Jakości ELIGA to uznanie dla pracy, którą wykonujemy na rzecz polskiego esportu. Nie zapominamy jednak, że to zarazem jeszcze wyżej zawieszona poprzeczka. Tak prestiżowe wyróżnienie jest motywacją do dalszego działania i udowadniania, że na nie zasługujemy – powiedział Mateusz Matysiak, organizator Good Game League.


           Wielki finał tych rozgrywek odbędzie się w dniach 16-17 czerwca w Poznaniu, a dokładniej na Inea Stadion. Łączna wartość nagród wynosi aż 100 tysięcy złotych, więc jest o co grać. Rozgrywki esportowe będą realizowane w takie gry jak Counter Strike: Global Offensive i FIFA. Trzecia gra nie została jeszcze podana do wiadomości publicznej.

Komentarze

Scroll to top