Hearthstone

Zapowiedź kolejnych nerfów!

 

Pod koniec zeszłego roku Blizzard wprowadził najszybszy patch balansujący w historii Hearthstone, w którym osłabiono karty Shamana. Mimo to twórcy zapowiedzieli, że w styczniu mogą pojawić się kolejne zmiany.

Jednak znerfienie kart Shamana nie osłabiło potencjału tej talii, która nadal należy do grona najlepszych w obecnej mecie. Wczoraj wieczorem jeden z pracowników Blizzard, Dean Ayala (IksarHS) na swoim profilu na Twitterze poinformował o nadchodzących zmianach w balansie kart. Na razie wiadomo, że zmiany będą dotyczyć niektórych talii opartych na Galakrondzie, które jak pisze Dean"Nieco zbyt silne". Dodatkowo pracownicy Blizzarda obserwują kilka innych talii, takich jak Pirate Warrior i Deathrattle Rogue, więc bardzo możliwe, że również one dostaną kilka nerfów.

Ponadto Dean poinformował o małych zmianach, które zostaną wprowadzone do Hearthstone Battlegrounds wraz z zapowiedzianymi nerfami. Będą to małe modyfikacje bohaterów, ale Iksar poinformował o planach zmian w puli stronników, bohaterów i balansie, które zostaną zaimplementowane w grze w przeciągu następnych 2-3 miesięcy.

Link do Tweeta: https://twitter.com/IksarHS/status/1213620908901822464 

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top