Wywiady

Wywiad z: Marcin Bielańczuk

 

W ostatnim czasie miałem przyjemność poprowadzić wywiad z pewnym niepełnosprawnym streamerem znanym na scenie esportowej pod nickiem „Kofin” mowa tutaj o Marcinie Bielańczuku, który zmaga się z Rdzeniowym Zanikiem Mięśni typu pierwszego. Zadałem mu kilka treściwych pytań na temat realizacji filmu dokumentalnego, który opowiada o jego losach. Zapraszam do lektury. 

 

– Cześć Marcin, chciałbym podziękować ci za to, że zdecydowałeś się odpowiedzieć na kilka pytań, które z pewnością dręczą część polskiej społeczności esportowej. 
Marcin – Witaj, to dla mnie sama przyjemność, że mogę podzielić się w wami tymi informacjami.

 

– Przejdźmy więc do pytań…
kiedy możemy spodziewać się publikacji filmu?

Marcin – Nie znamy dokładnej daty zakończenia produkcji oraz publikacji filmu. Wszystko wynika z tego, że film dokumentalny to forma, która może się rozwijać wraz z biegiem czasu.

 

– Na jakim etapie aktualnie znajduję się produkcja?
Marcin – Jesteśmy na etapie dogrywania kolejnego materiału. Duża część z nagranego materiału jest jednak sukcesywnie montowana. Niewykluczone, że po najbliższym okresie zdjęciowym zaplanujemy kolejne dogrywki.
– Czy to oznacza, że wkrótce poznamy więcej informacji? 
Marcin  – Być może zdradzimy pewne informacje.

 

– Czy film będzie niósł jakieś przesłanie dla młodych graczy, czy będzie wyłącznie odpowiadał o twoich losach?
Marcin – Nie chcemy za dużo zdradzać. Film będzie opowiadał głównie o moich losach, jednakże każdy zinterpretuje go na swój sposób. O to chodzi w filmach!

 

– Czy jesteście zadowoleni z funduszy, które zostały uzbierane na realizację filmu?
Marcin – Tak, jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani. Wiele osób ze świata esportu i nie tylko pomogło nam w sfinansowaniu tego projektu. Bardzo wszystkim dziękujemy!

 

– Dziękuje ci za przekazanie tych informacji, życzę przede wszystkim zdrowia oraz dalszej motywacji do kontynuowania swojej pasji. Powodzenia!
Marcin – Dziękuje bardzo, cześć! 

Komentarze

Scroll to top